Šobrīd Daugavpilī

Paplašinās iespējas apmaksāt pašvaldības rēķinus Pilsētas ziņas

1303

2020. gada sākumā Daugavpils pilsētas dome, rūpējoties par iedzīvotājiem, paplašināja iespējas ātri un ērti veikt norēķinus ar pašvaldību. Tagad apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli un Izglītības pārvaldes rēķinus par bērnu ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādēs skaidrā un bezskaidrā naudā varēs visās „MAXIMA” veikalu kasēs.

Analoģisku vienošanos gada sākumā noslēdza arī AADSO, tāpēc MAXIMA veikalu kasēs privātmāju iedzīvotāji tagad var norēķināties arī  par atkritumu apsaimniekošanu. Līdz šim veikalu tīkla kasēs varēja apmaksāt SIA „DDzKSU” un AS „Daugavpils siltumtīkli” izrakstītos rēķinus. 

Vairumā gadījumu rēķinu apmaksai iedzīvotāji izmanto internetbanku. Taču to cilvēku ērtībai, kas dažādu iemeslu dēļ izvēlas maksāt klātienē, pašvaldība parūpējās, lai tas būtu izdarāms pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietai un par iespējami zemāku samaksu: komisijas maksa, ko iekasē starpnieks, ir 0,50 EUR. Tas ir krietni mazāk, nekā daudzās bankās.

Atgādinām, ka bez komisijas maksas rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem var apmaksāt to sniedzēju klientu apkalpošanas centros (DDzKSU – Liepājas ielā 21, AS „Daugavpils siltumtīkli” – 18.Novembra ielā 4). Nekustamā īpašuma nodokli iespējams apmaksāt vietnēs www.latvija.lv un www.epakalpojumi.lv, kā arī bezskaidrā naudā – Daugavpils pilsētas domes Informācijas birojā (Kr.Valdemāra ielā 1). Rēķinu par bērna ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādē bez komisijas maksas var apmaksāt  skaidrā naudā Izglītības pārvaldes kasē (Saules ielā 7).

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: