Šobrīd Daugavpilī

PAŅEVEŽĀ NOTIKA TRĪS DIENU APMĀCĪBU CIKLS LATVIJAS UN LIETUVAS PAŠVALDĪBU SPECIĀLISTIEM Pilsētas ziņas

475
PAŅEVEŽĀ NOTIKA TRĪS DIENU APMĀCĪBU CIKLS LATVIJAS UN LIETUVAS PAŠVALDĪBU SPECIĀLISTIEM

No 25. līdz 27.jūnijam projekta LLI- 386 “Trans-Form” ietvaros Paņevežā (Lietuvā) notika trīs dienu apmācības par degradēto teritoriju pārveidošanas iespējām. Apmācībās piedalījās pašvaldību pārstāvji no Paņevežas, Visaginas, Rēzeknes, Krāslavas, Rēzeknes novada, kā arī trīs speciālisti no Daugavpils pilsētas domes.

Paņevežas pašvaldība sadarbībā ar projekta vadošo partneri biedrību Eiroreģions “Ezeru zeme” organizēja šo apmācību ciklu, kura laikā tika diskutēts par dažādām pieejām sabiedrības iesaistīšanai pilsētplānošanā, padziļinātas zināšanas par stratēģisko pilsētplānošanu, kā arī tika iegūta informācija par jaunu instrumentu pilsētplānošanai un publiskajai apspriedei – simulācijas galda spēle.

Projekta īstenošanas gaitā ir paredzēts organizēt vēl vienas teorētiskās apmācības teritoriju plānošanā iesaistītiem speciālistiem Visaginas pilsētā Lietuvā.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums: 442 296,58 EUR

Vairāk par projektu Jūs varat uzzināt šeit:

https://www.daugavpils.lv/pilseta/pilsetas-attistiba/projekti/realizacija-esosie-projekti/starptautiskie-projekti/degradeto-teritoriju-revitalizacija-(transformations-from-slum-to-chic)-trans-form-nr.lli-386

 

Jolanta Reča-Lāže

Starptautisko projektu koordinatore

jolanta.reca-laze@daugavpils.lv