Šobrīd Daugavpilī

NOSLĒDZĀS BEZMAKSAS PILATES NODARBĪBAS Pilsētas ziņas

452
NOSLĒDZĀS BEZMAKSAS PILATES NODARBĪBAS

Periodā no 2019.gada augusta līdz 2020.gada jūnija beigām Daugavpils pilsētā tika novadītas 300 bezmaksas Pilates - veselības nodarbības pilsētas iedzīvotājiem.

Nodarbību laikā tika apvienoti vingrojumi muskulatūras nostiprināšanai un tonizēšanai, ķermeņa stājas līdzsvarošanai, koordinācijas attīstīšanai, fiziskās izturības uzlabošanai un katrā treniņa nobeigumā tika izmantota relaksācija. Izpildot pilates metodes vingrinājumus, tiek nodrošināta prāta un ķermeņa vienota darbība. Kā arī katras nodarbībās pamatā tika iekļauti elpošanas vingrinājumi. Tika pievērsta liela uzmanība, lai dalībnieki iemācītos pareizi elpot, izjustu katru ķermeņa daļu, līdzsvaroti attīstītu muskuļu spēku un izturību.

Atsauksmes no dalībniekiem:

Sergejs: „Uzlabojās miega kvalitāte un kļuva vieglāk pamosties un uzsākt dienu.”

Irīna: „Palielinājās motivācijas ievērot aktīvu dzīvesveidu un turpmāk nodarboties ar “Pilates” vai līdzīga tipa nodarbībām”

Svetlana: „Ļoti ievērojami uzlabojās psihoemocionālais stāvoklis un kopējais emocionālais fons.”

Arīna: „Parādījās motivācija sākt ievērot veselīga uztura pamatprincipus.”

Oksana: „Būtiski uzlabojās pašsajūta, parādījās tonuss ķermenī, mazinājās sāpes sprandā un muguras lejasdaļā.”

Trenere atzīme, ka ar katru nodarbību tika uzlabota vingrinājumu izpildes tehnika un kvalitāte, ka arī zālē vienmēr valdīja pozitīva atmosfēra. Daudzi dalībnieki izsāka vēlmi turpināt nodarboties ar fizisko slodzi, pilnveidot savu ķermeni un garu.

Fotogrāfija tika uzņemta pirms Covid-19 pandēmijas.

Nodarbības tika īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.