Nosaukti Pilsētas svētku gājiena konkursa uzvarētāji Pilsētas ziņas

507
Nosaukti Pilsētas svētku gājiena konkursa uzvarētāji

Jau vairāk nekā desmit gadus viena no Daugavpils pilsētas svētku tradīcijām ir gājiens, kurā vienojas iestādes, uzņēmumi un daudzas citas organizācijas. Pirmo reizi pilsētas svētku gājienu vēsturē šogad tika izsludināts konkurss par labāko kolonnu. Konkursa komisija apkopoja rezultātus un 11. jūnijā svinīgajā pasākumā nosauca uzvarētājus 3 nominācijās.

Kopumā šogad gājienā piedalījās vairāk nekā 2 300 cilvēku, kas pārstāvēja 55 organizācijas. 31 no tām piedalījās konkursā. Izvērtējot dalībniekus, komisija ņēma vērā tērpu oriģinalitāti un radošumu, saskaņotību, materiālus un to izmantošanas veidu, tehnisko realizāciju un atbilstību pasākuma konceptam, kā arī publikas iesaistīšanu un reakciju uz kolektīva uzstāšanos un kopējo iespaidu un atmosfēras radīšanu pasākumā.

Uzvarētāji:

  • Nominācija “Kolektīva koptēls”: Latvijas Skursteņslaucītāju amata brālība, Multfilmu darbnīca «Multstory», Daugavpils Reģionālā slimnīca.
  • Nominācija “Publikas uzrunāšana”: Sociālais dienests, Iespēju vidusskola, Medicīnas koledža.
  • Nominācija “Pārstāvētās organizācijas jomas prezentēšana”: SIA MAGISTR, AS Swedbank, Zobārstniecības privātklīnika DIADENT.

Gājiens vienmēr ir ļoti spilgts, krāsains pasākums, kas tā dalībniekiem un skatītājiem rada patiesi spēcīgas pozitīvās emocijas. Konkursa komisija norāda, ka dalībnieku sniegums bijis patiesi spilgts un radošs. Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sveic konkursa uzvarētājus un sirsnīgi pateicas visiem Pilsētas svētku-2024 gājiena dalībniekiem un skatītājiem par izrādīto patriotismu, vienotību un mīlestību pret dzimto pilsētu.

Tiksimies jubilejas gājienā nākamgad, kad Daugavpilij apritēs 750 gadi!

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!