Šobrīd Daugavpilī

Norit aktīvs darbs pie rotaļu un sporta laukumu izveides Pilsētas ziņas

974

Daugavpils pašvaldība turpina sakārtot bērnu rotaļu un sporta laukumus dažādos pilsētas mikrorajonos. Šobrīd aktīvi darbi norit Jaunajā  Forštatē, Jaunbūvē, Ķīmiķu mikrorajonā (Zeļinska skvērs) un Križos.

Jaunajā Forštatē, Piekrastes ielas pagalmā, tiek veidots plašs daudzfunkcionāls bērnu laukums, ko šī mikrorajona iedzīvotāji jau sen gaidīja. Tas tiks aprīkots ar dažādiem rotaļu elementiem. Saskaņā ar līgumu darbi ir jāpabeidz šogad – līdz novembra beigām, tas ir, pirms tehnoloģiskā pārtraukuma iestāšanās.

Līdzīgi darba izpildes termiņi attiecas arī uz bērnu rotaļu laukumu Tukuma ielas māju pagalmā. Šeit pamesta pagalma hokeja laukuma vietā tiks izveidota moderna vieta jautrām rotaļām.

Tuvākajās dienās jāsākas darbiem arī Zeļinska skvērā, kam nākotnē jākļūst par Ķīmiķu mikrorajona rotu. Veco konstrukciju demontāža jau ir noslēgusies – tagad jāveic ģeodēziskie mērījumi un jāsāk vecā asfalta noņemšanas darbi. Atjaunotajā skvērā paredzēts izbūvēt gājēju celiņus, ierīkot autostāvvietu ar 33 vietām, uzstādīt jaunu apgaismojumu un uzbūvēt modernu bērnu rotaļu laukumu.

Križu mikrorajonā drīz jāsākas darbam pie jauna minifutbola laukuma izveides, kuru jau sen lūdza vietējie iedzivotāji. Tas tiks ierīkots pašreizējā basketbola laukuma vietā, kas nav pieprasīts bērnu un jauniešu vidū. Līgums darbu veikšanai jau ir noslēgts.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!