Šobrīd Daugavpilī

Latvijas Pasts Daugavpilī no 1. augusta atver jaunu pasta nodaļu Pilsētas ziņas

187
Latvijas Pasts Daugavpilī no 1. augusta atver jaunu pasta nodaļu

Uzlabojot pasta pakalpojumu pieejamību un nodrošinot to ērtāku saņemšanu, tiek paplašināts Daugavpils sūtījumu izsniegšanas punkts Aveņu ielā 26, un uz tā bāzes no 2022.gada 1.augusta sāks darboties jauna – Daugavpils 22.pasta nodaļa. Jaunizveidotajā nodaļā klienti varēs ne tikai saņemt sūtījumus, bet izmantot arī visus citus Latvijas Pasta sniegtos pakalpojumus. Sakarā ar jaunās nodaļas izveidi esošā sūtījumu izsniegšanas punkta darbalaikā 28. un 29.jūlijā plānotas izmaiņas.

Izanalizējot pasta pakalpojumu izmantošanas pieprasījumu Daugavpilī, pieņemts lēmums paplašināt pakalpojumu piedāvājumu, uz Daugavpils sūtījumu izsniegšanas punkta bāzes Aveņu ielā 26 veidojot pilna spektra pasta nodaļu, kurā būs pieejams viss pasta pakalpojumu klāsts.

Jaunā – Daugavpils 22.pasta nodaļa darbu sāks 1.augustā, nodrošinot ne tikai visa veida pasta sūtījumu izsniegšanu, bet arī citus pakalpojumus – iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences un pasta paku nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, iemaksas un izmaksas Pasta norēķinu sistēmas kontā, naudas pārvedumu izmaksu, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksu u.c. Pakalpojumu sniegšanai jaunajā nodaļā darbosies divas kases sistēmas.

“Esam gandarīti, ka, sekojot pakalpojumu izmantošanas izmaiņām, varam operatīvi īstenot nepieciešamos uzlabojumus klientu apkalpošanā. Pirms vairākiem gadiem pēc klientu pieprasījuma tapa Daugavpils sūtījumu izsniegšanas punkts, un tagad to pārveidojam jau par pilna spektra pasta nodaļu, jo tas nepieciešams mūsu klientiem,” uzsver Latvijas Pasta Pasta tīkla departamenta Latgales reģiona vadītāja Inga Raklinska.

Jaunās Daugavpils pasta nodaļas darbalaiks būs katru darbdienu – no pirmdienas līdz piektdienai – no plkst.9 līdz 18.

Lai Daugavpils 22.pasta nodaļa sāktu veiksmīgi strādāt no 1.augusta, esošajam piegādes punktam 28. un 29.jūlijā būs mainīts darbalaiks: 28.jūlijā tajā klienti tiks apkalpoti no plkst.10 līdz 12, savukārt 29.jūlijā sūtījumu izsniegšana tiks nodrošināta no plkst.10 līdz 14.

Pēc Daugavpils 22.pasta nodaļas izveides pilsētā būs kopumā sešas pasta nodaļas.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pasta pakalpojumu servisa un pasta pakalpojumu sniegšanas vietu vides modernizācijas darbus.

 

 

Sīkākai informācijai:

Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Mob.: +371 26628729

E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts