Šobrīd Daugavpilī

Komunālās saimniecības pārvalde rosina gatavoties slidotavas uzstādīšanai jau šovasar Pilsētas ziņas

207
Komunālās saimniecības pārvalde rosina gatavoties slidotavas uzstādīšanai jau šovasar

Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē skatīja Komunālās saimniecības pārvaldes iesniegumu. Ir iecerēts savlaicīgi gatavoties slidotavas uzstādīšanai ziemā Vienības laukumā.

Aizvadītā gada nogalē uzstādītā slidotava bija ar cilpu, kas ieklāta bija zālienā starp eglēm. Noņemot slidotavu tika konstatēts, ka zāliens ir ļoti stipri bojāts. Šobrīd notiek darbi pie zāliena atjaunošanas, bet ir jādomā, kā sagatavot laukumu slidotavas uzstādīšanai turpmāk. Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti uzskata, ka darbi jāsāk jau šobrīd. Ir nolemts slidotavas cilpu ieklāt pa jau esošo bruģi, nepieciešams arī veikt papildus bruģēšanas darbus. Uzņēmēji, kuri uzstāda slidotavu, ir piekrituši Daugavpils speciālistu izstrādātajam risinājumam. Būs ierīkots arī papildus apgaismojums. Ja šie darbi tiks veikti, tad nākotnē pašvaldība ietaupīs, uzstādot slidotavu Vienības laukumā.

Pilsētbūvniecības un vides komisijas locekļi piekrita šim ierosinājumam un atbalstīja darbu uzsākšanu, jo tas ir saimnieciski izdevīgs risinājums.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa