Šobrīd Daugavpilī

Judovkā uzsākta pieslēgšana ūdensvadam un kanalizācijai Pilsētas ziņas

73

Lai gan darbs pie pilnvērtīgas ūdensapgādes sistēmas izveidošanas Judovkā vēl turpinās, SIA “Daugavpils ūdens” nolēma pakāpeniski ierīkot pieslēgumus tām mājām, kuras atrodas ielās ar jau izbūvētiem kanalizācijas un ūdensvada tīkliem un kuru īpašnieki ir sagatavojuši visu nepieciešamo dokumentāciju. Piesaistot pilsētas domes līdzfinansējumu, šie darbi jau ir noslēgušies pie mājas Lejas ielā 16A un drīzumā uzsāksies Tabores ielā 13.

Starp Judovkas iedzīvotājiem, darbu veicējiem un SIA “Daugavpils ūdens” ir noslēgta trīspusēja vienošanās, saskaņā ar kuru tie mikrorajona iedzīvotāji, kuru mājām jau ir ierīkots pieslēgums, kanalizāciju pagaidām neizmantos – to, tāpat kā ūdensvada izmantošanu, varēs uzsākt tikai tad, kad mikrorajonā īstenotais projekts būs pilnībā noslēdzies.

Šobrīd ir vērojama pozitīva tendence pieteikumu pieaugumā tehniskās dokumentācijas izstrādei, lai nākotnē pieslēgtos ūdensapgādei Judovkā. Kopumā maija beigās tehniskie noteikumi tika izsniegti 109 mājām, bet 62 adresēs tehniskā dokumentācija jau ir saskaņota, saņemti 37 iesniegumi pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Saskaņā ar projektu, pieslēgums ūdensvadam jāierīko vismaz 356 mājām vai vairāk nekā 1000 mikrorajona iedzīvotājiem. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot SIA “Daugavpils ūdens” speciālistiem pa tālruni 654-22552 vai 654-47818.

Kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūve ir noslēgusies 19 ielās, tomēr grūtības arvien ir vērojamas Lielajā ielā un Pīlādžu ielā. Darbu veicējs sola pabeigt inženiertehniskos darbus līdz augusta beigām, bet septembrī tiks noasfaltēta Lielā iela.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.