Šobrīd Daugavpilī

Jaunnedēļ mainīsies satiksmes organizācija Cietokšņa ielā Pilsētas ziņas

116

Daugavpilī turpinās tramvaju līnijas pārbūve Cietokšņa ielas posmā no Parādes ielas līdz galapunktam “Cietoksnis”. Līdz ar to autovadītājiem jāņem vērā, ka dažviet pilsētas centrā ir noteikti transporta kustības ierobežojumi. Šobrīd tas visvairāk skar Kandavas ielu, taču sākot ar nākamo pirmdienu kustības shēma nedaudz mainīsies.

No 29. marta satiksmei tiks slēgts Cietokšņa ielas posms no Kandavas līdz Sporta ielai, kā arī daļēji Cietokšņa-Kandavas ielu krustojums iepretim Centra vidusskolai. Pēc divām dienām, 31.martā, krustojumu ar Kandavas ielu plāno atvērt, bet Cietokšņa iela no Kandavas līdz Sporta ielai paliks slēgta līdz 12.maijam. Kamēr Cietokšņa iela būs slēgta, krustojumā ar Sporta ielu mainīsies ceļu prioritātes. Būvdarbu zonā būs ierīkota autobusu kabata, līdz ar ko izmaiņu autobusu satiksmē nebūs.

Laika posmā no 31.marta līdz 28.aprīlim būs slēgts arī Vienības-Cietokšņa ielu krustojums. Autovadītājus aicina būt uzmanīgiem un sekot satiksmes organizācijas ceļa zīmēm.

Pēc Lieldienām atsāksies ceļu būvniecības un remontu darbi, līdz ar ko autovadītājiem būs jārēķinās ar izmaiņām satiksmes organizēšanā arī citviet pilsētā.

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsāksies darbi Miera ielā, Jātnieku ielas stāvlaukumā, Skolas, Staru,  Pieneņu ielā un Līksnas ielā.

Miera ielas posmā no A.Pumpura ielas līdz Varšavas ielai, Lielā Dārza ielas posmā no A.Pumpura ielas līdz Kauņas ielai, Dzelzceļu ielas posmā no Februāra ielas līdz Nometņu ielai, Arodu ielas posmā no Pumpura ielas līdz Kauņas ielai un Zeļinska ielas posmā no Cialkovska ielas līdz Inženieru ielai šogad atjaunos asfaltbetona segumu. Pēc līguma noslēgšanas sāksies Sloku un Liepu ielu pārbūve posmā no Siguldas ielas līdz Silikātu ielai.

Turpināsies arī grunts ceļu asfaltēšanas programma. Šogad darbi ieplānoti Brjanskas ielas posmā no Sēlijas ielas līdz Lielajai ielai, Baznīcas ielas posmā no Ļiģinišku ielas līdz Staburaga ielai, Bauskas ielas posmā no Jelgavas ielas līdz Tukuma ielai,   Grodņas ielas posmā no Siguldas ielas līdz Strādnieku ielai, Miera ielas posmā no Kauņas ielas līdz Dobeles ielai, Darba un Aizpilsētas ielās no Smilšu ielas līdz Miera ielai.

Aktuālajai informācijai par ielu remontdarbiem un ar tiem saistītām izmaiņām  ceļu satiksmes organizēšanā sekojiet līdzi pašvaldības vietnē www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.