Šobrīd Daugavpilī

Jaunatnes darbinieki apmeklē Daugavpils apkaimju brīvā laika klubus Pilsētas ziņas

119
Jaunatnes darbinieki apmeklē Daugavpils apkaimju brīvā laika klubus

No 6. līdz 7.februārim DVPI "Jaunatnes lietu un sporta pārvaldes" darbinieces Paula Vikaine un Solvita Rubiķe, kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Gunitu Vanagu, devās apciemot 3 Daugavpils pilsētas apkaimju brīvā laika klubus “Grīva”, “Križi” un “Rugeļi”

Vizītes laikā bija svarīgi iepazīstināt jauniešus ar jauniem darbiniekiem, kā arī sākt dibināt kontaktu ar jauniešiem un saprast, kādus pasākumus viņi vēlētos apmeklēt. Kā arī svarīgi bija pastāstīt par iespējām piedalīties Erasmus+ projektos un pasākumos, kas notiek Daugavpils JIC "Navigators". 
Apciemojot jauniešus, tika pārrunāts par jauniešiem aktuālākajām nodarbēm, hobijiem un interesēm, kā arī novadītas saliedējošās aktivitātes spēļu formātā.

Jau 15.feburārī 18.00 JIC "Navigators" notiks pasākums jauniešiem "Ledlauzis", uz kuru ir aicināti jaunieši, lai tuvāk iepazītos vienam ar otru, uzzināt par savām lietderīgā brīvā laika pavadīšanas iespējām pilsētā un izteikt savu viedokli par jaunatnes pasākumu piedāvajumu nākotnei. Jaunatnes darbinieki piedāvā draudzīgā un jautrā atmosfērā pavadīt vakaru, kur visiem kopā būs iespēja pārvarēt šķēršļus un un pildīt izaicinošus uzdevumus, lai savstarpēji labāk iepazītos, kā arī mācīties darboties un mijiedarboties komandā.

   

   

 

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!