Šobrīd Daugavpilī

Jaunajā Forštatē svinēja Pagalma svētkus Pilsētas ziņas

461

Pēdējā laikā pašvaldības programmas ietvaros ļoti aktīvi tiek remontēti un labiekārtoti pagalmi dažādos Daugavpils mikrorajonos. Šogad lielas pārmaiņas piedzīvoja pagalms Piekrastes ielā 41A-47.  Par godu remonta noslēgumam, Jaunās Forštates un arī citu mikrorajonu iedzīvotāji 11.septembrī tika aicināti uz Pagalma svētkiem, kur visus sagaidīja koncerts, atrakcijas bērniem, konkursi un  balvas. Pasākumu organizēja Forštates kultūras nams ar Domes un Vienības nama atbalstu.

Tuvējo māju iedzīvotāji ļoti atzinīgi novērtēja pagalma pārvērtības: tas ir kļuvis daudz sakoptāks un ērtāks gan autobraucējiem, gan kājāmgājējiem. Īpaši priecīgas bija jaunās māmiņas, kurām tagad ir viegli un ērti pārvietot bērnu ratiņus.

Ideja par koncertu ienākšanu Daugavpils dzīvojamo māju pagalmos pirmoreiz bija īstenota pilsētas svētku nedēļas laikā, kad lielu pasākumu rīkošana pandēmijas dēļ bija aizliegta. Toreiz iedzīvotāju atsauksmes bija ļoti pozitīvas, tāpēc iecere rada turpinājumu. Koncerta skatītājus priecēja radošie kolektīvi, kuru dalībnieki neslēpa patiesu prieku par iespēju pēc ilga pārtraukuma atkal sniegt publikai pozitīvas emocijas.

Tikmēr tuvojas noslēgumam divu objektu remonts Jaunbūves mikrorajonā un tiek sastādīts plāns nākamā gada darbiem. Tas nozīmē, ka pagalmu renovācija turpināsies, un arī turpmāk  daugavpiliešiem būs iemesls priecāties par skaistiem un labiekārtotiem pagalmiem.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.