Šobrīd Daugavpilī

Izsoļu rezultāti: velosipēdu noma un vasaras kafejnīcas Pilsētas ziņas

355
Izsoļu rezultāti: velosipēdu noma un vasaras kafejnīcas

Nesen Daugavpilī veiksmīgi noslēdzās vairākas  izsoles uz tiesībām nomāt pašvaldības zemi. Tagad Stropu mikrorajonā paradīsies velosipēdu, tai skaitā arī elektrovelosipēdu (pauerbaiku) noma. Tie ir lieliski piemēroti braucieniem Stropu zaļajā zonā un gar Lielo Stropu ezeru.

Vēl viens interesants pārsteigums pilsētniekiem un pilsētas viesiem būs gaumīga vasaras kafejnīca pašā pilsētas centrā, Vienības laukumā. Par šīs izsoles uzvarētāju kļuva gastrobārs «Yoggi Bear». Pagaidu kafejnīcas izvietošana tikai no jūlija mēneša bija saistīta ar to, ka līdz šim brīdim laukumā notika plānotie liela mēroga pasākumi - pilsētas svētku koncerti un ielu sporta festivāls «Ghetto Games».

Līdztekus notika izsole uz vasaras kafejnīcas izveidošanu Stropos, pie glābšanas stacijas Stropu ielā 40. Tagad pašvaldība cenšas atrisināt jautājumus par šīs ēdināšanas iestādes ūdensapgādi un septiķa tvertnes uzstādīšanu. Šajā pašā vietā drīz parādīsies bezmaksas piepūšamās atrakcijas. Visticamāk, pilnvērtīgi izklaides kompleksi, kurus uzņēmēji jau sen vēlas izvietot uz ezera (pie glābšanas stacijas un pie atpūtas bāzes «Stropu Vilnis»), tiks uzstādīti tikai nākamgad.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.