Šobrīd Daugavpilī

Īslaicīgi satiksmes ierobežojumi vairākās ielās Pilsētas ziņas

116
Īslaicīgi satiksmes ierobežojumi vairākās ielās

Ierobežojumi Patversmes ielā

Sakarā ar betona apmaļu uzstādīšanu un frēzēšanu Patversmes ielā no Nometņu ielas, satiksmes kustība no 2021. gada 11. oktobra  līdz 29. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Ierobežojumi Nometņu ielā

Sakarā ar būvdarbu veikšanu objektā "Ielu asfaltbetona seguma uzturēšanas darbi Daugavpilī, Nometņu ielā no Apšu ielas līdz Meļņičkas upei (Jelgavas ielā)", Nometņu ielā satiksmes kustība no 2021. gada 12. oktobra  līdz 15. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Ierobežojumi Višķu ielā

Sakarā ar būvdarbu veikšanu objektā "Automazgātuves ar autostāvvietu un tirdzniecības ēku būvniecība Višķu ielā 17C, Daugavpilī", Višķu ielā satiksmes kustība no 2021. gada 8. oktobra  līdz 15. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Ierobežojumi Cietokšņa ielā

Sakarā ar būvdarbu veikšanu objektā "Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas sliežu ceļu pārbūve posmā Parādes iela-Cietoksnis. Cietokšņa ielā no Parādes ielas Pk11+0.129 (5.ass) līdz galapunktam "Cietoksnis" (ieskaitot)", Cietokšņa ielā satiksmes kustība no 2021. gada 11. oktobra  līdz 26. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.