Šobrīd Daugavpilī

Ielu asfaltēšana pie Daugavpils 6. vidusskolas tiks pabeigta šī gada jūlijā Pilsētas ziņas

141

Grīvas mikrorajonā, netālu no Daugavpils 6. vidusskolas, drīzumā noslēgsies Skolas, Staru un Pieneņu grunts ielu asfaltēšana, kas tiek veikta pašvaldības programmas ietvaros ar mērķi sakārtot pilsētas ceļus. Saskaņā ar līgumu, darbi jāpabeidz šī gada jūlijā.

Darbu izpildītāji neatpaliek no grafika: asfalta kārta šajās ielās jau ir uzklāta, un transportlīdzekļi var pārvietoties bez jebkādiem  ierobežojumiem (atļautais ātrums privātās apbūves  zonā ir 50 km/h). Šobrīd celtnieki strādā uz privātmāju piebraucamajiem ceļiem, veidojot ērtas iebrauktuves pagalmos. Drīzumā sāksies ceļmalu piebēršana un grāvju izveide ūdens novadīšanai, kas ir īpaši aktuāli lietainā laikā: agrāk spēcīgu lietavu periodā ūdens appludināja šeit esošos dārzus, pagrabus un pamazām bojāja  māju pamatus. Tāpēc šajā pilsētas daļā manāmi uzlabosies ne tikai ceļu infrastruktūra, bet arī privātīpašumu aizsardzība no vides negatīvās ietekmes.

Skolas, Staru un Pieneņu ielu asfaltēšana tika uzsākta pateicoties pašu iedzīvotāju iniciatīvai, kas, ņemot vērā arī to, ka blakus atrodas izglītības iestāde, veicināja  lēmuma pieņemšanu  par ceļa seguma uzlabošanu. Šobrīd pašvaldība ir  līgumu slēgšanas procesā , lai veiktu arī daudzu citu grants ielu asfaltēšanu gan Grīvā, gan citos mikrorajonos: Brjanskas ielā (posms no Sēlijas ielas līdz Lielajai ielai), Baznīcas (posmā no Ļiģinišku ielas līdz Staburaga ielai), Darba un Aizpilsētas (no Smilšu ielas līdz Miera ielai), Bauskas (no Jelgavas līdz Tukuma ielai), kā arī Grodņas ielā (posmā no Siguldas ielas līdz Strādnieku ielai).

Aktuālajai informācijai par ielu remontdarbiem un ar tiem saistītām izmaiņām ceļu satiksmes organizēšanā sekojiet līdzi pašvaldības vietnē www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.