Šobrīd Daugavpilī

Balsojiet par Daugavpili – ģimenēm draudzīgāko pilsētu Pilsētas ziņas

742

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) jau trešo reizi rīko konkursu „Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība”. Daugavpils šajā republikas mēroga konkursā jau divreiz ir guvusi uzvaru deviņu republikas nozīmes pilsētu grupā. Šogad mūsu pilsēta atkal cīnīsies par pirmo vietu un naudas balvu, kas iepriekšējos gados tika novirzīta Latgales zoodārza un Ģimenes digitālo aktivitāšu centra attīstībai.

Pirms ģimenēm ērtākās un atsaucīgākās pašvaldības titula piešķiršanas tiek pārbaudīta konkursantu atbilstība vairākiem kritērijiem, eksperti arī klātienē apmeklē pilsētas un novadus.  Daugavpils iepriekšējo gadu veiksmes stāsts balstās uz divām būtiskām lietām: pārdomātu sociālo politiku un attīstītu tematisko infrastruktūru. Ģimenes var pretendēt uz plašu pabalstu klāstu un daudzveidīgu atbalstu, bērniem un jauniešiem ir daudz iespēju attīstīt savus talantus un interesanti pavadīt brīvo laiku.

Tuvākajā laikā īpašu uzmanību pašvaldība plāno pievērst daudzbērnu ģimenēm, kuras pēdējā laikā izrāda lielu aktivitāti, darbojoties biedrības „Lielās Ģimenes” paspārnē.

Nobalsot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību varēs līdz 4.novembrim. Lai to izdarītu, jāielogojas mājas lapā  www.vietagimenei.lv un sadaļā „Konkurss” jāaizpilda neliela aptaujas anketa. Tādā veidā var izteikt arī savu viedokli par atbalstu ģimenēm Daugavpilī.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: