Šobrīd Daugavpilī

GASO darbs ārkārtējas situācijas laikā Pilsētas ziņas

139
GASO darbs ārkārtējas situācijas laikā

Vēloties pasargāt gan uzņēmuma klientus, gan darbiniekus, akciju sabiedrība “Gaso” (dabasgāzes sadales sistēmas operators) uz nenoteiktu laiku pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē gan Rīgā, gan reģionos.
Ierastajā režīmā ar klientiem strādā tikai GASO Avārijas dienests (tālrunis 114).
Ņemot vērā Epidemioloģiskās drošības likuma prasības un valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Gaso iespējas sniegt atsevišķus sadales sistēmas pakalpojumus ir ierobežotas, līdz ar to katrā situācijā klienti tiks informēti par iespējām veikt konkrētu darbu. GASO speciālisti veic pakalpojumus ar nosacījumu, ka, piesakot meistara vizīti, klients apliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā nav bijis ārzemēs,  nav slims ar Covid 19 un nav konstatējis sev slimībai atbilstošus simptomus, kā arī nav kontaktējies ar kādu Covid 19 slimnieku vai personu, kas pēdējo 14 dienu laikā ir bijusi ārzemēs vai kuram ir noteikta karantīna. Pirms darbu uzsākšanas klientiem šīs informācijas patiesums būs jāapliecina ar savu parakstu.
Sazināties ar GASO var, rakstot uz info@gaso.lv un zvanot uz 155 (maksa par zvanu ir atkarīga no klienta izvēlētā sakaru operatora) vai 67369938.
Reģiona iedzīvotāji var zvanīt pa tālruņiem:

Daugavpils - 654 04 010

Detalizētu informāciju var atrast GASO mājaslapā: www.gaso.lv
Mājaslapā var arī:
- iesniegt pieteikumu tehnisko noteikumu izstrādei dabasgāzes pieslēgumam vai slodzes izmaiņām - https://pieteikums.gaso.lv/
- uzzināt par gāzapgādes iespējām - https://pieteikums.gaso.lv/
- attālināti iesniegt skaitītāja rādījumus - https://www.gaso.lv/skaititaja-radijumu-pazinosana