Šobrīd Daugavpilī

Erasmus projekta ietvaros Daugavpilī viesojās jaunieši no Igaunijas, Polijas un Turcijas Pilsētas ziņas

816
Erasmus projekta ietvaros Daugavpilī viesojās jaunieši no Igaunijas, Polijas un Turcijas

 Otrdien, 3. maijā Erasmus projekta ietvaros Daugavpils pilsētas domi apmeklēja jaunieši un viņu pedagogi no Igaunijas, Polijas un Turcijas. Viesus uzņēma Domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aleksejs Vasiļjevs.

Erasmus programmas projekta ietvaros Daugavpils 16. vidusskola sadarbojas ar izglītības iestādēm Igaunijā, Polijā un Turcijā. Noslēdzošā projekta vizīte norisinājās Daugavpilī. Projekta ietvaros jaunieši attīstīja savas digitālās prasmes un komunikācijas prasmes. Projektā piedalījās skolēni 14 – 18. gadu vecumā. Daugavpilī ciemiņiem tika piedāvāta plaša pasākumu programma – pilsētas apskates ekskursijas, prezentācijas, radošās darbnīcas, meistarklases, video filmu veidošanas darbnīcas un citas izzinošas aktivitātes.

Domes priekšsēdētaja 1. vietnieks Aleksejs Vasiļjevs, uzrunājot viesus,  pauda prieku pēc pandēmijas beidzot tikties klātienē un aicināja jauniešus arī turpmāk apmeklēt Daugavpili. A. Vasiļjevs uzsvēra, ka visas četras valstis piedzīvojušas līdzīgus likteņus, tāpēc viegli atrast kopīgu valodu un veidot sadarbību.

Savukārt ciemiņi pateicās par sadarbību projekta īstenošanā. Projekta koordinatori pauda īpašu gandarījumu, ka arī Covid-19 pandēmijas izdevās nodrošināt projekta aktivitāšu nepārtrauktību un sasniegt izvirzītos mērķus.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa