Šobrīd Daugavpilī

ERAF projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92, Daugavpilī” ziņas Pilsētas ziņas

501
ERAF projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92, Daugavpilī” ziņas

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma tiek turpināti Kultūras pils ēkas būvniecības darbi ERAF projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92, Daugavpilī” (Līguma Nr. 4.2.2.0/17/I/002) ietvaros. Pamatojoties uz iepirkumu procedūras rezultātiem ar SIA “Lagron” tika noslēgts līgums par papildus būvniecības darbiem, tā ietvaros ēkā tiks nodrošināti ugunsdrošības pasākumi.

Kultūras pils koncertzāle ir viena no lielākajām Latvijā un var uzņemt ap 1070 skatītājus, tajā var rīkot visaugstākā līmeņa pasākumus. Šeit norisinās gan Latvijas, gan ārvalstu estrādes un teātra zvaigžņu uzstāšanās, lietišķas izstādes, festivāli un konkursi. Līdz ar to, ugunsdrošības pasākumu nodrošināšana ir būtisks aspekts ēkas lietošanai un funkcionēšanai, kā arī apmeklētāju drošībai.

Projekta kopējās izmaksas ir 2 756 741.39 EUR. Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums sastāda 85% no projekta attiecināmajām izmaksām.

Projekta īstenošanas termiņš  ir līdz 2019. gada 20. jūlijam.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes Attīstības departaments

Projekta vadītāja Svetlana Krapivina