Šobrīd Daugavpilī

DOMĒ APBALVOTI ZIEMASSVĒTKU NOFORMĒJUMU KONKURSA UZVARĒTĀJI Pilsētas ziņas

932

Katru gadu Ziemassvētkos Daugavpils ietērpjas krāšņā svētku rotā, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu pilsētas iedzīvotāju un viesi. Tās veidošanā  iesaistās ne vien speciālisti, bet arī daudzas organizācijas un iedzīvotāji. Šogad pēc neliela pārtraukuma pašvaldība atkal aicināja piedalīties Ziemassvētku noformējumu konkursā, kas šoreiz bija veltīts sporta tēmai. Tā dalībnieku un uzvarētāju godināšana norisinājās 29. janvāri.

Konkursa vērtēšanas komisijas pārstāvji pateicās visiem, kas ar savu radošo pieeju un ieguldīto enerģiju dāvāja svētku sajūtu ikvienam, kas varēja vērot skaistos noformējumus.

Dalībai konkursā bija iesniegti 16 pieteikumi no izglītības iestādēm un dažādām organizācijām. Žūrija atzinīgi novērtējusi viņu radošo sniegumu un nestandarta risinājumus, veidojot tematiskos dekorus.

Aktīvākie konkursa dalībnieki bija pilsētas izglītības iestādes: 1.vietā ierindojās BJC „Jaunība”, kas ik gadu pārsteidz ar radošu daudzveidību. 2.vieta – Daugavpils 3. vidusskolai, „bronza” – Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolai-licejam. Veicināšanas balvas pasniegtas Daugavpils Centra vidusskolai, 17. vidusskolai un 11. pamatskolai.

Bērnudārzos krāšņie dekori tapa pedagogu, mazo audzēkņu un viņu vecāku kopdarba rezultātā. Šajā grupā 1.vietu ieguva 24. bērnudārzs, otro – 26. bērnudārzs „Zīļuks”, trešajā vietā – 23. bērnudārzs. Atzīmēts arī 17. bērnudārza kolektīva radošais sniegums

Uzņēmumu un organizāciju grupā 1.vietu ieguva Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrība „Ilgas”, kas ik gadu savā nelielajā skatlogā uzbur īstu ziemas pasaku. 2.vieta – AS „Daugavpils satiksme” kolektīvam. Veicināšanas balvas pasniegtas Latgales Centrālajai bibliotēkai, Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmumam un Daugavpils Latviešu kultūras centram. 

Visu godalgoto vietu ieguvēji saņēma naudas balvas, kas tiks izmantotas dekoru izveidei nākamgad.

Skaistu tradīciju rīkot Ziemassvētku noformējumu konkursu plāno turpināt arī šī gada izskaņā, kad paust savu radošo izdomu un rotāt pilsētu tiks aicināti arvien jauni dalībnieki.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: