Šobrīd Daugavpilī

DDzKSU gatavs jaunai apkures sezonai Pilsētas ziņas

179

14. septembrī SIA „DDzKSU” organizēja preses konferenci, kurā pašvaldības uzņēmuma vadība pastāstīja par gatavību ziemas sezonai, dzīvojamā fonda remontiem un citām aktualitātēm, kā arī atbildēja uz plašsaziņas līdzekļu pārstāvju jautājumiem.

Par vienu no svarīgākajām tēmām bija gatavība jaunajai apkures sezonai un uzņēmuma darba plāni ziemas mēnešiem. DDzKSU speciālisti ir pilnīgi gatavi pieslēgt apkuri dzīvojamās mājās, tiklīdz izrādīs vēlmi to iedzīvotāji vai ilgi saglabāsies aukstais laiks.

Ziemas periodā aktīvi plāno turpināt dzīvojamā fonda remontus: DDzKSU brigāde, kas vasarā veica jumtu nomaiņu un citus būvdarbus, aukstajos mēnešos tiks novirzīta uz bēniņu un kāpņutelpu remontiem.

Preses konferences laikā žurnālisti aktualizēja jautājumu par informāciju attiecībā uz vienu no DDzKSU veiktajiem iepirkumiem, kas pirms neilga laika publicēta Konkurences padomes vietnē. DDzKSU vadība norādīja, ka konsultatīvas pārrunas ar struktūru tiešām ir bijušas, to laikā sniegti skaidrojumi un saņemtas rekomendācijas, bet nekādas oficiālas vēstules, kur būtu izteikti aizrādījumi par DDzKSU darbu, nav saņemtas. Tajā pat laikā šī situācija rada papildus noslogojumu DDzKSU tiešo funkciju izpildei.

Tikmēr uzņēmums turpina pilnvērtīgi funkcionēt un sniegt pakalpojumus klientiem. Ar jautājumiem par apkures pieslēgšanu un citu komunālo pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājus aicina vērsties SIA „DDzKSU” abonentu nodaļā, zvanot pa tālr. 654-07284, 654-07286. 654-07287, 654-07288.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.