Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils valstspilsētā notiks militārās mācības Pilsētas ziņas

428
Daugavpils valstspilsētā notiks militārās mācības

No 29. līdz 31. maijam Daugavpils valstspilsētā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru iepriekš plānotas militārās mācības, kuru mērķis ir vienības kaujas spēju stiprināšana.

Militāro mācību laikā tiks izmantoti dažādi kaujas imitācijas līdzekļi, un tās notiks Zemessardzes 34. kājnieku bataljona štāba teritorijā Daugavpilī.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons ir profesionālā dienesta karavīru vienība Zemessardzes 3. Latgales brigādes sastāvā.

Aicinām iepazīties ar informāciju par iespējām dienēt Zemessardzē tīmekļvietnes www.klustikaravirs.lv sadaļā dienests Zemessardzē. Plašāku  informāciju par dienestu var iegūt, zvanot uz tālruņa numuru 1811 vai rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv.

Iedzīvotāju ievērībai!

Apmācības laikā tiks lietoti kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Apmācības uzdevumu izpilde notiks diennakts gaišajā laikā.

Aicinām Daugavpils valstspilsētas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts nacionālās un NATO kolektīvās drošības stiprināšanu.

Foto: Armīns Janiks (Aizsardzības ministrija)

 

Zemessardzes 3. Latgales brigādes štāba

Komunikācijas daļas speciāliste

dižkareive Ruta Bernāne

tālrunis: 26192444

e-pasts: ruta.bernane@mil.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!