Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils svin 747. dzimšanas dienu Pilsētas ziņas

2205
Daugavpils svin 747. dzimšanas dienu

Ar moto “Ja tev ģerbonī sudraba cietoksnis” no 3. līdz 5. jūnijam Daugavpils svin savu 747. dzimšanas dienu. Akcentējot Daugavpils cietokšņa nozīmi pilsētas vēsturiskajā attīstībā, daļa svētku aktivitāšu notiks tieši cietoksnī. Savukārt pilsētas centrā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt muzikālus koncertus, sportiskas aktivitātes un dažādus svētku labumus.

Pilsētas svētku programma  / Daugavpils pilsētas svētku buklets

Pilsētas svētku fotogalerija

LATVIJAS RADIO 4 IESKANDINA DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKUS

Piektdien, 3. jūnijā jau no 6.00 svētku rītu Daugavpilī ieskandināja “Latvijas Radio 4”. Īpašajā, 12 stundu garajā programmā LR4 klausītāji varēs sekot līdzi tematiem, kas skar visdažādākās sabiedrības grupas. Piedaloties ekspertiem, nozaru pārstāvjiem, iedzīvotājiem un viedokļu līderiem no visas Latgales, tiks runāts par ekonomiku, politiku, lauksaimniecību, izglītību, medicīnu, kultūru, sportu un citiem tematiem.

Latvijas Radio 4 – Doma laukums video tiešraidēm var sekot līdzi Daugavpils pilsētas Facebook.com lapā.

 

SVĒTKU TIRDZIŅŠ RĪGAS IELĀ LUTINA AR JAUNĀM GARŠĀM

Rīgas ielā pie Dubrovina parka Svētku tirdziņā jau sarosījušies tirgotāji no malu malām. Te ikviens pilsētnieks un pilsētas viesis atradīs sirdij un vēderam tīkamus labumus. Šodien Svētku tirdziņš Rīgas ielā darbosies līdz pat pusnaktij, sestdien no plkst. 10.00 līdz 24.00, bet svētdien no 10.00 līdz 18.00.

 

ĢIMENES PARKĀ PIEDZĪVOJUMI LIELAJIEM UN MAZAJIEM

A. Pumpura skvērā lielos un mazos svētku svinētājus jau gaida piepūšamās atrakcijas, karuseļi, popkorns, cukurvate un citi kārumi.

Savukārt no plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00 mūzikas skaņās Ģimenes parku piepildīs Daugavpils solisti, ansambļi un mūzikas grupas. Svētku koncerti A. Pumpura skvērā visas dienas garumā izskanēs arī sestdien no plkst. 11.00 līdz 20.00 un svētdien no plkst. 10.40 līdz 14.30.

 

AUTO IZSTĀDE UN SVĒTKU IZPRIECAS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs "Inženieru Arsenāls" kļuvis par īpašu oāzi tehnikas cienītājiem. Vēl līdz plkst. 19.00 Inženieru Arsenāla pagalmā pieejama Auto izstāde, kurā skatāmi retro automobīļi, tūnēti auto, drifta auto un citi spēkrati.
Baudīt svētku noskaņas Daugavpils cietoksnī var gan lielie, gan mazie, jo visas dienas garumā te darbojas atrakcijas, āra kafejnīcas un skan dziesmas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa