Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils reģionālā slimnīca nosvinēja trīskāršus svētkus Pilsētas ziņas

1541

18. jūnijā blakus Daugavpils Reģionālās slimnīcas ēkai, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, tika atzīmēti trīskāršie svētki: ārstniecības iestādes ēkas 35. gadadiena, titula “Gada slimnīca 2020” iegūšana un Starptautiskā medicīnas darbinieku diena, kuras ietvaros tika godināti ārsti un personāls.

Lai gan DRS oficiālā atklāšanas diena ir 1986. gada 21. janvāris, jubilejas svinības kļuva iespējamas, tikai uzlabojoties situācijai ar Covid-19. Tāpēc šī pasākuma ietvaros īpašas uzslavas goda rakstu un dāvanu veidā saņēma tie, kas strādāja un turpina darboties koronavīrusa apkarošanas  epicentrā: infekcijas slimību speciālisti, medmāsas, rezidenti un daudzi citi darbinieki. Slimnīcas un pilsētas domes vadība novēlēja viņiem stipru veselību un dzīvesprieku.

Par svētku simbolu kļuva grāmata "Daugavpils reģionālā slimnīca gadu lokos" - pirmais pilnā formāta izdevums par ārstniecības iestādi, kas aptver bagātīgu 35 gadu periodu no pašiem slimnīcas aizsākumiem līdz mūsdienām. Tajā ir iemūžināti memuāri, arhīvu dati, unikālas fotogrāfijas un citas interesantas detaļas no slimnīcas vēstures. Grāmata drīz būs pieejama pilsētas bibliotēkās.

Svētku gaisotni papildināja jautrie dakteri-klauni un grupas «Dabasu durovys» mūziķi. Šis notikums kļuva par patīkamas atelpas, miera un savstarpējas cieņas brīdi neparastu izaicinājumu laikā, ar ko ārsti un viņu kolēģi saskaras ikdienā. Daugavpils pašvaldība novēl visiem mediķiem panākumus darbā, gara stiprumu un labklājību.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.