Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi ir pieprasīti visā Latvijā Pilsētas ziņas

717

29.novembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi rīkoja konferenci „Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos (DVB)”. Eksperti, uzņēmēji un mācību iestāžu pārstāvji tikās, lai apspriestu situāciju profesionālās izglītības jomā un rastu jaunas sadarbības iespējas.

Vēl nesen profesionālās izglītības prestižs ir bijis visai zems, taču pašlaik situācija ir mainījusies. To ietekmēja gan pieprasījums darba tirgū, gan profesionālajā izglītībā ieguldāmais finansējums.

Darba devēji labprāt nodrošina praktiskās apmācības, jo tas palīdz atrisināt problēmu ar kvalificēta darbaspēka trūkumu.

 

Liels pieprasījums pēc praktikantiem ir daudzās nozarēs. Pilsētas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi ir pieprasīti ne vien Daugavpilī, bet arī visā Latvijā. 

 

Ļoti produktīvi apmācība pie darba devēja norit sabiedriskās ēdināšanas un viesnīcu servisa nozarē. Daugavpils Tirdzniecības skolai ir vairāk nekā 80 partneri, kas apmāca un pieņem darbā studentus..

Darba devēji veiksmīgi sadarbojas ar visām Daugavpils profesionālajām izglītības iestādēm, un tiek radīti visi nosacījumi, lai šī sadarbība kļūtu vēl ciešāka un produktīvāka.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: