Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Masu vakcinācijas centros pieraksts aizpildīts līdz nākamajai nedēļai Pilsētas ziņas

986
Daugavpils Masu vakcinācijas centros pieraksts aizpildīts līdz nākamajai nedēļai

Daugavpilī pieaugusi iedzīvotāju interese par vakcināciju. Pieraksts vakcinācijai pret Covid-19 Daugavpils Kultūras pils vakcinācijas centrā aizpildīts līdz 11. maijam, bet vakcinācijas centrā Parādes ielā 7 – līdz 12. maijam.

SIA “Latgales medicīnas centrs” pārstāvji informē, ka aizvadīto svētku brīvdienu laikā “Latgales medicīnas centra” apkalpotajā masu vakcinācijas centrā pret Covid-19 vakcinējušies 400 cilvēki.

Speciālisti novērojuši, ka 3 – 4% reģistrēto personu nav ieradošies uz vakcināciju. Iedzīvotājus vēl aizvien interesē, kuru vakcīnu būs iespēja saņemt konkrētajā dienā, kā arī daudzi vēl aizvien izrāda nevēlēšanos vakcinēties ar “Astra Zeneca” vakcīnām.

SIA “LUC MEDICAL” informē, ka 3. un 4. maijā vakcinācijas centrā, kas izvietots bijušās 5. vidusskolas telpās Parādes ielā 7 vakcinēti 473 cilvēki. Šajā nedēļā vakcinācijas centrā no 3. līdz 8. maijam tika atvērtas 1386 vietas, kas uz doto brīdi jau ir aizņemtas. Tuvākais pieraksta datums ir 12. maijs. Uz vakcināciju neierodas 2,5-5% reģistrēto iedzīvotāju, bet šīs vietas operatīvi tiek aizpildītas. Paralēli darbam vakcinācijas centrā tiek nodrošināta izbraukuma vakcinācija darba kolektīviem.

Jau iepriekš izveidota sistēma “Vivat”, kas integrēta vietnē www.manavakcina.lv. Tā atvieglo iedzīvotāju reģistrāciju vakcinācijai, kā arī pieteikumu apkopošanu medicīnas speciālistiem. Tādā veidā pie vakcinācijas centriem neveidojas rindas.

Šonedēļ vakcinācija turpinās pēc iepriekšēja pieraksta gan vakcinācijas centros, gan ģimenes ārstu praksēs un ārstniecības iestādēs. Reģistrēties vakcinācijai var interneta vietnē www.manavakcina.lv, zvanot pa tālruni 8989 vai sazinoties ar savu ģimenes ārstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa