Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs piedāvā jaunas programmas un izklaides Pilsētas ziņas

593

Daugavpilī uz Latgales centrālās bibliotēkas bāzes jau gandrīz gadu darbojas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs. Šajā laikā centra apmeklētāju skaits pārsniedzis 15 tūkstošus cilvēku. Bērni un pieaugušie nāk šurp, lai interesanti un izzinoši pavadītu brīvo laiku, izpētītu, kā darbojas jaunākās tehnoloģijas un iemācītos kaut ko pavisam jaunu.

Neizejot ārpus centra omulīgajām telpām, var doties virtuālajā ceļojumā pa Latvijas un Lietuvas gleznainākajām vietām un pilsētām, izzināt jaunāko tehnoloģiju darbības principus, iemācīties zīmēt ar 3D pildspalvu, smelties zināšanas kādā no specializētajām bibliotēkas grāmatām, kā arī jautri un draudzīgi pavadīt laiku, uzspēlējot galda spēli.

Centra piedāvājums ir ļoti plašs un paredz darbu gan ar individuālajiem apmeklētajiem, gan ar grupām. Sestdienās Ģimenes dienu laikā var piedalīties dažādās nodarbībās. Katru darba dienu šeit notiek tematiskās lekcijas, ekskursijas un nodarbības bērniem un pieaugušajiem.

Lielāko popularitāti iemantoja robotikas un 3D nodarbības, pieprasīti ir arī datorkursi senioriem. Pateicoties pašvaldības pērnā gada uzvarai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā konkursā “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība” republikas pilsētu grupā, nesen tika iegādāts arī jauns aprīkojums: interaktīvais paklājs, kurā ir apkopots vairāk par 100 dažādām spēlēm, un digitālās mājturības komplekts, uz kura bāzes tiek veidota jauna nodarbību programma.

Dalība visās centra aktivitātēs ir bezmaksas. Vairāk informācijas par piedāvājumu, ekskursiju un nodarbību pieteikšanu atrodama Latgales centrālās bibliotēkas vietnē www.lcb.lv, vai zvanot pa tālr.654 49090.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: