Daugavpils aizvadītajā plānošanas periodā īstenoja ap 70 projektiem un apguva vairāk nekā 230 mlj. euro Pilsētas ziņas

269
Daugavpils aizvadītajā plānošanas periodā īstenoja ap 70 projektiem un apguva vairāk nekā 230 mlj. euro

Skaitliski visvairāk ES fondu projektu aizvadītajā plānošanas periodā Latgalē īstenoja Daugavpils valstspilsētas pašvaldība. Lielākais īstenotais projekts, ko šajā laika posmā administrējusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Latgales reģiona nodaļa, ir SIA “Daugavpils satiksme” Kohēzijas fonda līdzfinansētais projekts “Videi draudzīga un integrēta mobilitāte Daugavpils pilsētā” par kopējo summu 28 milj. EUR.

Šie dati 20. februārī izskanējuši CFLA Latgales reģiona nodaļas rīkotajā pasākumā, uz kuru tika aicināti vietējo pašvaldību darbinieki, kas ikdienā strādā ar Eiropas Savienības fondu projektu īstenošanu, lai kopīgi atskatītos uz paveikto 2014.-2020. gada ES fondu plānošanas perioda projektos un teiktu paldies par sadarbību.

2014.-2020. plānošanas periodā Latgales reģiona nodaļa administrēja 184 ES fondu projektus par kopējo summu 424 miljoniem eiro. Visvairāk projektu īstenoti programmā “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās”: tās rezultātā veikti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi 62 pašvaldības ēkās.

Daugavpils valstpilsētas pašvaldība un tās kapitālsabiedrības ir īstenojušas ap 70 ES fondu un citu ārējo instrumentu līdzfinansētos investīciju projektus ar kopējo summu vairāk nekā 230 milj. euro. 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa,

Attīstības departaments

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!