Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils aicina uz sportiskiem Ziemassvētkiem! Pilsētas ziņas

555
Daugavpils aicina uz sportiskiem Ziemassvētkiem!

Šogad daugavpiliešus un pilsētas viesus aicina baudīt ziemas priekus un svinēt gada nogales svētkus sportiski, jo Daugavpilī ir stipras sporta tradīcijas, izcili sportisti un aktīvu dzīvesveidu mīloši pilsētnieki.

7.decembrī, ar lielās Ziemassvētku egles iedegšanu Vienības laukumā, Daugavpilī ienākuši Sportiskie Ziemassvētki.

Rotājot pilsētu svētkiem, mākslinieki sarūpējuši daudz pārsteigumu: jauni rotājumi iemirdzas daudzviet pilsētā. Pārmaiņas piedzīvo pilsētas parki un skvēri, Cietoksnis. Iebraucot Daugavpilī no Rīgas un Rēzeknes puses, acīm paveras pilsētas simbolu – lilijas un Daugavas viļņu – izgaismotās instalācijas. Daudzus unikālos dekorus ir veidojuši mūsu pašu pilsētas mākslinieki, tāpēc tie ir īpaši vērtīgi.

Vienības laukumā uzstādīta slidotava un pasaku mežs, bet, diemžēl, silto un lietaino laika apstākļu dēļ pagaidām slidot gribētājus slidotava uzņemt nevar. Jau rīt sinoptiķi sola zemākas gaisa temperatūras un tuvākajā laikā slidotava varēs darboties.

Rūķu namiņā apmeklētājus gaidīs tikšanās ne tikai ar tā saimniekiem- rūķiem, bet varēs sastapt Salaveci un piedalīties meistardarbnīcās.

Sarūpēta arī plaša pasākumu programma, svinētājus gaida Daugavpils kultūras iestādes, pilsētas tūrisma objekti, īpaši svētkiem gatavojies Daugavpils cietoksnis.

26. decembrī, Otrajos Ziemassvētkos plkst. 17.00 visi tiek aicināti pulcēties Vienības laukumā, kur svētku noskaņu radīs grupa “Tranzīts”.

Gada nogalē, 30.decembrī plkst.18.00 norisināsies jau tradicionālais Jaungada skrējiens, kurā ikvienam būs iespēja apliecināt gan savu sportisko meistarību, gan radošumu un atraktivitāti. Dalībai skrējienā nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Visi skrējēji saņems piemiņas balvas. Būs padomāts par pārsteigumiem tiem skrējiena dalībniekiem, kas ieradīsies īpašos kostīmos, kuplā ģimenes lokā un kolēģu kompānijā.  

Daugavpils pašvaldība aicina svinēt sportiskus Ziemassvētkus, ņipri ieskriet 2020. gadā un sveikt Jauno gadu ar salūtu Daugavmalā 1.janvarī plkst.1.00.

Daugavpils svētkiem ir gatava, šeit  ir ko redzēt un ir ko izbaudīt!