Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī turpinās sabiedriskā transporta infrastruktūras uzlabošana Pilsētas ziņas

688

Daugavpilī intensīvi turpinās sabiedriskā transporta infrastruktūras uzlabošanas darbi: tiek atjaunots gan transports, gan ceļu infrastruktūra, gan arī telpas, kur notiek transporta apskate un sagatavošana pasažieru pārvadājumiem.

Šīs nedēļas sākums AS „Daugavpils satiksme” tramvaju depo darbiniekiem iezīmējas ar priecīgu notikumu: pēc rekonstrukcijas pilnā apjomā sāka darboties tramvaju apskates cehs, kas uzņēmuma pastāvēšanas 60 gados bija nonācis gaužām bēdīgā stāvoklī.

AS “Daugavpils satiksme" nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus Daugavpilī četros tramvaju maršrutos ar 42 tramvaju vagoniem. Viens no lielākajiem izaicinājumiem bija nodrošināt to nepārtrauktu apkopi remontdarbu norises laikā. Taču tas tika veiksmīgi izdarīts un tagad uzņēmuma darbinieki var veikt savus pienākumus drošā un sakārtotā vidē.

2023.gadā Daugavpils pašvaldība un AS „Daugavpils satiksme” turpinās īstenot vairākus projektus, kas vērsti uz ceļu infrastruktūras uzlabošanu un sabiedriskā transporta parka atjaunošanu: bez tehnoloģiskā pārtraukuma turpinās jaunas tramvaju līnijas izbūve Vaiņodes ielā, pavasarī, paralēli ceļa pārbūvei, ko īsteno Komunālās saimniecības pārvalde, sāksies sliežu pārbūves darbi Smilšu ielas posmā no Valkas līdz Jātnieku ielai, notiek pretendentu izvērtēšana tramvaju līnijas pārbūvei Jātnieku ielas posmā (no Smilšu ielas līdz tramvaju depo), izsludināts iepirkums tramvaju līnijas pārbūvei tramvaja 2.maršrutā (no 18.novembra un Ventspils ielu krustojuma līdz Jāņa ielai). Šogad gaidāma arī 15 jaunu autobusu piegāde un 4 jaunie tramvaju vagoni, kurus izgatavos Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca.

Kopumā Daugavpils sabiedriskā transporta infrastruktūras uzlabošanā šogad plānots ieguldīt 47 milj. eiro,85% no tiem ir Kohēzijas fonda līdzfinansējums.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!