Šobrīd Daugavpilī

CĒSĪS NORISINĀSIES ES PROGRAMMAS LIFE PROJEKTA KONFERENCE ''RADĪT LABĀK, LIETOT ILGĀK - ATKRITUMI KĀ RESURSI LATVIJĀ!'' Pilsētas ziņas

135
CĒSĪS NORISINĀSIES ES PROGRAMMAS LIFE PROJEKTA KONFERENCE ''RADĪT LABĀK, LIETOT ILGĀK - ATKRITUMI KĀ RESURSI LATVIJĀ!''

Projekta ‘’No atkritumiem uz resursiem’’ komanda ar prieku aicina uz dalību viņu rīkotajā konferencē ''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!''. Konference notiks 2024. gada 1. martā Cēsīs. Tajā satiksies projekta eksperti, Latvijas uzņēmumi, politikas plānotāji un atkritumu apsaimniekotāji.

Apvienojot dažādās pieredzes, domājot par industriālo simbiozi starp uzņēmumiem, tiks veidota rentabla zināšanu apmaiņa ar uzņēmējiem un politikas plānotājiem par atkritumu aprites vērtību un industriālās simbiozes potenciālu uzņēmējdarbībā.

Konference tiks organizēta divos segmentos:

  • ''Ražošana'': projekta eksperti dalīsies ar gūtajiem secinājumiem par ilgtspējīgu procesu un resursu pārvaldību ražošanas posmā, piedāvājot risinājumus aprites optimizēšanai.
    • Paneļdiskusija: projekta eksperti, ražošanas nozares pārstāvji un politikas veidotāji kopīgi risinās tiem aktuālās problēmas aprites ekonomikas ieviešanā, veicinot industriālo simbiozi.
  • ''No patērētāja līdz apsaimniekotājam'': projekta eksperti dalīsies ar apritīgas atkritumu apsaimniekošanas un otrreizējas izmantošanas iespējām gan patērētāja, gan apsaimniekotāju pusē
    • Paneļdiskusija: projekta partneri, pašvaldības un atkritumu apsaimniekotāji meklēs risinājumus poligonos noglabājamo atkritumu apjoma samazināšanai.

Dalība konferencē ir bezmaksas. Konferences programma ir pieejama ŠEIT. Reģistrēties dalībai ir iespējams ŠEIT vai e-pastā. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar info@baltijaskrasti.lv.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kā vadošais partneris īsteno Eiropas Savienības Vides un klimata pasākumu programmas LIFE 2018. – 2020. gada integrēto projektu „Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju” (LIFE Waste To Resources IP). Vairāk informācijas ŠEIT.

 

Informāciju preses relīzei sniedz biedrība “Zaļā brīvība”

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!