Šobrīd Daugavpilī

Ceļu seguma stāvoklim cītīgi seko līdzi Pilsētas ziņas

131

Šoziem laika apstākļi bijuši visai bargi. Ilgstošiem saliem sekoja diezgan straujš atkusnis, un šādas temperatūras svārstības, diemžēl, mēdz negatīvi ietekmēt asfaltbetona ceļa seguma tehnisko stāvokli.  Taču atbildīgie dienesti dara visu, lai sakārtotu pilsētas ielu brauktuves pēc iespējas ātrāk. Pirmie “bedrīšu remonti” Daugavpilī jau ir sākušies, tiklīdz to atļāva laika apstākļi.

Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti pēc sniega nokušanas uzreiz sāka apsekot pilsētas teritoriju, lai noteiktu vietas, kurām nepieciešama steidzama sakārtošana. Primāri tiek labots asfaltbetona segums ielu posmos ar augstu transporta kustības intensitāti, pēc tam – arī pārējās pilsētas ielās. Šobrīd tiek veikti tikai neatliekamie remontdarbi: pielietojot “auksto bituminēto maisījumu” un nepilno tehnoloģiju, tiek aizlāpītas bedres, kas ir bīstamas satiksmei. Tuvāk pavasara beigām, līdz ar asfaltbetona rūpnīcu darbības atsākšanu, ar “karsto asfalta maisījumu”, kas ir krietni izturīgāks, izmantojot pilno tehnoloģiju, sāks noklāt plašākas teritorijas.

Vairākām nesen noasfaltētām ielām dažādos pilsētas mikrorajonos, gan dzīvojamo māju tuvumā, gan rūpnieciskajās zonās, vēl nav beidzies garantijas termiņš. Tās ir labā stāvoklī, taču tik un tā tiek apsekotas, lai, vajadzības gadījumā, varētu sastādīt objekta apsekošanas aktu un likt darbuzņēmējiem novērst visus defektus noteiktajā termiņā.

Lai gan pilsētas teritoriju cītīgi apseko, konstatēt visus defektus vienlaicīgi nav iespējams, tāpēc  arī iedzīvotāji var ziņot par ceļu bedrēm pilsētas ielās. To var izdarīt, sazinoties ar Komunālās saimniecības pārvaldi, tālr.nr.654 76314, e-pasts: ksp@daugavpils.lv. Vēlams pievienot arī fotogrāfiju vai vismaz aprakstu, kas ļauj precīzi noteikt bedres atrašanās vietu.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.