Šobrīd Daugavpilī

BJC „Jaunība” aicina jaunus dalībniekus Pilsētas ziņas

646

Tuvojas septembris. Pavisam drīz bērni, kas pašlaik vēl bauda vasaras priekus, atgriezīsies skolā. Ir pēdējais laiks padomāt par to, kā var padarīt dzīvi interesantāku un daudzveidīgāku  arī mācību gada laikā. Lieliska vieta, kur var izpaust savu talantu un sastapt jaunus draugus un domubiedrus, ir Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centrs „Jaunība”. Uzņemšana centra pulciņos jau ir sākusies un turpināsies līdz 10.septembrim.

Par BJC „Jaunība” mājvietu tradicionāli ir uzskatāma ēka Tautas ielā 7, taču nu jau vairākus gadus „Jaunības” filiāles atrodamas vairākos pilsētas mikrorajonos. 

Jaunais mācību gads nāk ar labām ziņām: pēc dažu sezonu pārtraukuma atsāk darbību klubs „Mezgls”. Jaunas iespējas centra attīstībā paver Daugavpils inovāciju centra izveide uz bijušā Zinātkāres centra „ZINOO Daugavpils” bāzes. Pašlaik šeit daļēji atjaunotā veidā turpina darboties esošā ekspozīcija, bet nākotnē būs izveidoti vairāki tehniskās jaunrades pulciņi.

Centra paspārnē darbojas vairāk nekā 60 dažādi pulciņi, kur par simbolisku samaksu var nodarboties ar vokālu, muzicēt, dejot, izpausties kādā no lietišķās mākslas virzieniem, darboties teātra studijās, sportot, konstruēt un modelēt, programmēt un pievērsties daudzām citām radošām un interesantām nodarbēm. Nodarbībām vairākos pulciņos var pieteikties ne vien bērni, bet arī pieaugušie. Iepazīties ar centra plašo piedāvājumu var BJC „Jaunība” mājas lapā  www.jauniba.lv, tālrunis uzziņām  27081032, 65437370. 10 septembrī plkst.15.00 – 19.00 centrs aicina uz atvērto durvju dienu.

Savukārt 2.septembrī plkst.12.00 – 15.00 Vienības laukumā tradicionāli norisināsies Zinību dienai veltīts pasākums „Skola sauc!”, kur gaidāmas jautras rotaļas, suvenīri, un, protams, Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra  „Jaunība” radošo kolektīvu koncerts. Būs iespēja pieteikties arī  interešu izglītības programmās.

Jaunā mācību gada svinības turpināsies vakarā, kad tepat, Vienības laukumā, plkst.18.00 sāksies Jaunatnes nodaļas organizētā Zinību dienas ballīte ar atrakcijām un jautru mūziku. Ieeja visos pasākumos – bez maksas.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: