Šobrīd Daugavpilī

Biedrības “VMK ”Robeža”” pārstāvji iepazīstināja ar saviem hobijiem Pilsētas ziņas

132
Biedrības “VMK ”Robeža”” pārstāvji iepazīstināja ar saviem hobijiem

18. maijā Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centrā biedrības “Vēsturiskās Modelēšanas Klubs ”Robeža”” pārstāvji iepazīstināja visus interesentus ar hobijiem, ar kuriem paši pārstāvji nodarbojas brīvajā laikā no treniņiem un pasākumiem — galda spēli “Warhammer 40.000” (WH40k) un kolekcionējamo karšu spēli “Magic: the Gathering” (MtG).

“Warhammer 40.000” ir stratēģiskā galda spēle, kura imitē kara darbības zinātniski-fantastiskā nākotnes pasaulē. WH40k prezentācijas ietvaros kluba biedri pastāstīja auditorijai par galvenajām hobija sastāvdaļām — spēles pasauli un vēsturi, miniatūru nokrāsošanu, spēles laukuma sagatavošanu un paša kara imitēšanu. Pēc tam kluba biedri izspēlēja savā starpā vienu spēli, komentējot un skaidrojot to, kas notiek uz spēles laukuma. Noslēgumā katrs pasākuma apmeklētājs vārēja pats pamēģināt nokrāsot miniatūru vai spēles dekorācijas.

“Magic: the Gathering” ir senākā kolekcionējamo karšu spēle, ko sauc arī par šaha un pokera sajaukumu. Tā ir spēle ar savu vēsturi un varoņiem. Pēc novadītās lekcijas, kluba biedri ļāva jauniesācējiem izmēģināt spēli savā starpā, lai izprastu spēles noteikumus. Spēles noteikumi ļauj viegli uzsākt spēli draugu lokā un pakāpeniski, iedziļinoties detaļās, uzlabot savas prasmes tajā.

“VMK ”Robeža”” biedru hobiji ir daudzpusīgi, un ļauj organizēt pasākumus dažādos formātos. Īstenotais pasākums bija pirmais no cikla “Trivium”, kas ir paredzēts ne tikai izklaidei, bet arī stratēģiskās domāšanas attīstībai, mākslinieciskā potenciāla izpausmei un fiziskās formas uzlabošanai. Vēl daudz kas ir ieplānots, tāpēc sekojiet jaunumiem Facebook tīklā: https://www.facebook.com/d1dpils/. Pasākumus atbalsta Daugavpils pilsētas dome.