Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē Pilsētas ziņas

124
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē

Jau šo ceturtdien, 30. maijā, plkst. 17.30 Ķīmijas apkaimē – Daugavpils Kultūŗas pilī notiks noslēdzošā biedrības Cita Daugavpils rīkotā apkaimju domnīca “Mūsu vieta – cita lieta!”.

Maijs biedrībai Cita Daugavpils ir apkaimju mēnesis, kad aicinām pilsētas iedzīvotājus uz kopīgu sarunu, pieredzes apmaiņu un radošu līdzdarbošanos, lai rastu labākos risinājumus savas apkaimes dzīves telpas uzlabošanai.

Jau esam aizvadījušī divas apkaimju domnīcas – 2. maijā Grīvā un 16. maijā Jaunforštatē. Tajās piedalījās daugavpilieši arī no citām pilsētas apkaimēm. Kopīgi darbojoties, daloties pieredzē un diskutējot par lietām, vietām un procesiem pilsētā, guvām vērtigas atziņas par to, kas veicinātu dzīves kvalitātes uzlabošanu apkaimēs. Grīvas iedzīvotāji par galvenajām prioritātēn atzina sakārtotu ceļu infrastruktūru, inženierkomunikāciju tīklus, izglītības pieejamību un kultūrvides pilnveidošanu. Savukārt Jaunforštates iedzīvotāji akcencēja nepieciešamību pēc apkaimes centra, kur tikties, rīkot svētkus un iedzīvināt jaunas tradīcijas, kā arī norādīja uz apkaimes izdevīgo atrašanās vietu, kas ļauj attīstīt aktīvās atpūtas piedāvājumu.

Lai iepazītu kaimiņus, noskaidrotu līdzīgo un atšķirīgo skatījumu par apkaimes attīstību, un pilnveidotu prasmes cieņpilni paust savu viedokli, ir vajadzīgi regulāri iesaistes pasākumi ikvienas apkaimes kopienai.  Tāpēc biedrība Cita Daugavpils organizē apkaimju domnīcu “Mūsu vieta – cita lieta!”, kas notiks jau ceturtdien, 30. maijā, plkst. 17.30 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) Ķīmijas apkaimē.

Vietu skaits ierobežots! Piesakies te: https://ej.uz/apkaimjudomnicas 

Nepaliec par svešinieku, nāc uz apkaimju domnīcu un aicini līdzi kaimiņus! Ģērbies ērti, jo darbosimies ārā un baudīsim pikniku ar veselīgām un gardām uzkodām.

Informējam, ka pasākumu laikā fotografēsim un filmēsim publicitātes vajadzībām. 

Iedzīvotāju apkaimju domnīcas organizējam biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšanas projekta “Cita lieta: biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšana” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Papildu informācija:
Biedrība Cita Daugavpils
info@citadaugavpils.lv

FB: @CitaDaugavpils

TW: @CitaDaugavpils

IG: @cita.daugavpils

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!