Šobrīd Daugavpilī

Bērnu vasaras nometnes sāks darboties no 8.jūnija Pilsētas ziņas

426

22. maijā Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju apstiprināja vadlīnijas vasaras bērnu nometņu darba organizēšanai. Saskaņā ar prasībām, atbilstoši jāpielāgo telpas un jāpārstrādā programmas, kā arī nedaudz jānogaida, kad skolās beigsies konsultācijas un eksāmeni, lai bērnu plūsmas nepārklātos. Tāpēc nometnes, kas Daugavpils skolās darbosies visos vasaras mēnešos, sāks uzņemt pirmās bērnu maiņas 8.jūnijā, kas ir nedaudz vēlāk, nekā bija ieplānots sākotnēji.

Liela uzmanība būs pievērsta sanitārai drošībai: telpas un inventāru pastiprināti dezinficēs, būs nodrošināta 2 metru distance, nodarbības un ēdināšana norisināsies nelielās grupās, regulāri tiks novērots bērnu un darbinieku veselības stāvoklis. Izklaides programmu īstenos, ievērojot visus Veselības ministrijas ieteikumus.

Nometņu norises datumi ir nedaudz pārcelti uz vēlāku laiku, taču to ilgums ir saglabāts.

Šobrīd Jaunatnes nodaļa pieņem apmaksu un slēdz līgumus uz jūniju. Ceļazīme ir jāapmaksā ar pārskaitījumu caur internetbanku vai banku norādot – nometnes nosaukumu, bērna vārdu, uzvārdu un personas kodu. Ceļazīme jūnija nometņu dalībniekiem jāizņem līdz 28.maijam, ierodoties personīgi uz Jaunatnes nodaļu (Saules ielā 5a). Līdzi jāņem apmaksas kvīts.

Ja ģimenei ir piešķirts maznodrošinātas, daudzbērnu vai trūcīgas statuss, telefoniski vai pa e-pastu jāsazinās ar Daugavpils pilsētas domes Sociālo dienestu, jāizņem tur garantijas vēstule un jāapmaksā atlikušo summu (jāņem vērā, ka Sociālais dienests apmaksā tikai ēdināšanas pakalpojumu).  Tālr. uzziņām par garantijas vēstules saņemšanu: 65449907, 65449908, 22814696 (Bite tīkls), 80006966 (bezmaksas numurs), e-pasts: socd@socd.lv.

Gadījumā, ja vecākiem rodas grūtības ar apmaksu, vai arī, ja ceļazīme jau ir apmaksāta, bet bērns kādu iemeslu dēļ nometni apmeklēs tikai daļēji vai neapmeklēs vispār, jāsazinās ar Jaunatnes nodaļu, kur Jums paskaidros, kā var atlikt maksājumu vai atgriezt samaksāto naudu. 

Jaunatnes nodaļa informē, ka vairākās nometnēs vēl ir brīvas vietas un reģistrācija ir atvērta.

Atbildes uz visiem jautājumiem par nometņu darbu var saņemt, zvanot pa tālr. 654 22309 vai rakstos uz e-pastu: linda.freiberga@daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: