Šobrīd Daugavpilī

Atkritumu dedzināšanas rūpnīcas projekts Mendeļejeva ielā tiek apturēts Pilsētas ziņas

371

Daugavpils iedzīvotāju vidū lielu ažiotāžu izraisīja jautājums par no atkritumiem sašķirotā kurināmā katlumājas izveidi Mendeļejeva ielā 13a. Nepietiekami profesionāli ir darbojusies gan Pilsētas saimniecības komitejas vadība, gan ir acīmredzama komunikācijas izgāšanās projekta realizācijas gaitā, kuram, turklāt, pat netika piešķirts Eiropas finansējums.

Savā pirmajā darba dienā Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš nolēma ieviest skaidrību un kopā ar 1. vietnieku Igoru Prelatovu un SIA „AADSO” vadītāju Aivaru Pudānu apmeklēja vietu, kur bija ieplānota katlumājas būvniecība.

SIA „AADSO” vadītājs A.Pudāns sarunā ar Domes vadību pamatoja rūpnīcas izvietojuma vietas izvēli ar to, ka TEC-3 teritorijā ir pieejamas visas iekārtu darbībai nepieciešamās komunikācijas. Turklāt, vietas izvēle tika saskaņota jau 2017.gada marta - aprīļa mēnešos.

 

Pēc objekta un situācijas rūpīgas izpētes un sarunas ar speciālistiem, domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pauda nepārprotamu pašvaldības vadības nostāju: Ķīmiķu mikrorajona iedzīvotāju bažām vairs  nebūs pamata, jo atkritumu dedzināšanas rūpnīcas projekts TEC-3 teritorijā tiek apturēts.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: