Šobrīd Daugavpilī

AIZVADĪTS AEROBIKAS MARATONS Pilsētas ziņas

325
AIZVADĪTS AEROBIKAS MARATONS

Šī gada 28.septembrī projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros Daugavpils pilsētas 3.vidusskolas sporta zālē norisinājās pasākums “AEROBIKAS MARATONS”. Šo pasākumu organizēja Daugavpils vingrošanas skola “HARMONIA”. Aerobikas maratona noritēja veselas 4 stundas un tajā piedalījās vairāk nekā 100 dažāda vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības cilvēki. Dalībnieki treneru vadībā izmēģināja dažādus fitnesa un aerobikas veidus: Kalanētika; Tabada; Zumba, LegsBumsTums; Roll Pilates; Freestyler Fitness; Strečings; Joga muguras veselībai. 

Pasākums “AEROBIKAS MARATONS” palīdz paaugstināt aktīvo un veselīgo iedzīvotāju skaitu pilsētā. Maratona dalībnieki tika motivēti pievērsties veselīgam un aktīvam dzīves veidam, ka arī izvelēties sev vispiemērotāku fitnesa veidu. Šāda veida aktivitātes sekmē sabiedrības saliedēšanos. Nodarbībās sporta grupās palīdz uzlabot ne tikai veselību, bet arī saskarsmes un sadarbības prasmes.

Mēs esam pārliecināti, ka šis pasākums rosina Daugavpils iedzīvotājus vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam un atrast sev vispiemērotāko aktivitāšu veidu.