Šobrīd Daugavpilī

Aicinām vecākus pieteikt bērnus vecumā no 4 līdz 7 gadiem bezmaksas vispārattīstošajām vingrošanas nodarbībām Pilsētas ziņas

1359
Aicinām vecākus pieteikt bērnus vecumā no 4 līdz 7 gadiem bezmaksas vispārattīstošajām vingrošanas nodarbībām

Nodarbību mērķis ir veicināt bērnu vispārēju organisma stiprināšanu, kā arī uzlabot bērnu līdzsvaru un koordināciju. Fiziskā slodze palīdz saglabāt muskulatūras tonusu un nostiprina imunitāti. Nodarbībās tiks ietvertas dažādas komandu spēles, rotaļas un stafetes.

Tāpēc mēs aicinām pieteikt bērnu grupu vispārattīstošam vingrošanas nodarbību ciklam, kas iekļauj 10 nodarbības (ilgums 1 stunda).

Pateicoties vingrošanas nodarbībām, tiks veicināta bērnu garīgā veselība un motivēšana fizisko aktivitāšu ieviešanai ikdienā.

Pieteikties var pa tālruni: 26049678 vai atsūtīt informāciju (vārds, uzvārds, kontakttālrunis, „Vispārattīstošā vingrošana bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem” uz e-pastu dvsh@inbox.lv (vietu un grupu skaits ir IEROBEŽOTS).

Nodarbību laikā tiks veikta fotofiksācija projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Fotogrāfija satur informātīvo raksturu.

Aktivitāte notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.