Šobrīd Daugavpilī

Aicinām pieteikties bezmaksas peldēt apmācības nodarbībām iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem bez priekšzināšanām Pilsētas ziņas

1616
Aicinām pieteikties bezmaksas peldēt apmācības nodarbībām iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem bez priekšzināšanām

Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM ir iespēja apmeklēt bezmaksas peldēt mācīšanas nodarbības.

Peldēšanas nodarbību dalībniekiem būs iespēja pierast pie ūdens, iemācīties brīvi un pareizi turēties uz ūdens, spēcinot visus muskuļus, nostiprinot sirds un asinsvadu, kā arī elpošanas sistēmu un imunitāti.

Nodarbības vadīs pieredzējuši Daugavpils Universitātes speciālisti Svetlana Stalidzāne un Valentina Maklakova.

Vienā nodarbību ciklā varēs apmeklēt 8 bezmaksas peldēt apmācības nodarbības. Viena nodarbība ilgst 60 minūtes. Vietu un grupu skaits ir IEROBEŽOTS.

Katrā nodarbībā notiks dalībnieku reģistrēšana un fotofiksāciju veikšana.

Pamatojoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, telpā drīkst atrasties dažādu sertifikātu turētāji (izslimojuši, vakcinēti).

Pieteikšanās pa tālruni 29734388 (Svetlana Stalidzāne) vai 28236928 (Valentina Maklakova).

Plašāka informācija par projektu un tā aktivitātēm zvanot 65404235 (plkst. 9:00-16:00) vai rakstot albine.zalkina@daugavpils.lv.

 

Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.