Šobrīd Daugavpilī

Aicinām iesūtīt apsveikumus Daugavpils pilsētas svētkos Pilsētas ziņas

1069
Aicinām iesūtīt apsveikumus Daugavpils pilsētas svētkos

No 15. līdz 20. jūnijam ar devīzi “Mana pils - Daugavpils” tiks svinēti Daugavpilī pilsētas svētki. Daugavpils pilsētas dome aicina iestādes, uzņēmumus, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas un iedzīvotājus iesūtīt savus apsveikumus pilsētas svētkos un pastāstīt, kas priekš jums ir Daugavpils.

Šīs Daugavpils pilsētas vēsturē ir īpašs gads, ar vairākām jubilejām, kas saistītas ar transporta jomu. Uzsverot daudzveidīgo pilsētas kultūrvidi, kas vieno te dzīvojošos ļaudis, ar devīzi „Kopīga valoda: meklēt, radīt, runāt” (“Lingua Franca”) Daugavpils piedalās konkursā par titula „Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” iegūšanu. Arī šī gada pilsētas svētku kultūras piedāvājums ir viens no šī nozīmīgā ceļa posmiem.

Atzīmējot pilsētas svētkus, Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa aicina iestādes, uzņēmumus, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, daugavpiliešus, pilsētas viesus un ikvienu, kam Daugavpils ir sirdij tuva iesūtīt virtuālos video sveicienus ar savu novēlējumu pilsētai un pastāstīt, ko Jums nozīmē Daugavpils. Video apsveikuma failus līdz 1 min. aicinām iesūtīt līdz 8. jūnijam uz e-pastu gunta.locmele@daugavpils.lv, vēstules tematā norādot – APSVEIKUMA VIDEO. Pilsētas svētku nedēļā no 15. līdz 20. jūnijam tos publicēsim Daugavpils pilsētas domes sociālo tīklu kontos.

Aicinām veidot arī virtuālās atklātnes ar savu sveicienu Daugavpils pilsētas svētkos. Vertikāli orientētus attēlu failus jpg vai png formātā ar izšķirtspēju 3840x2160, kas nepārsniedz 10Mb apjomu līdz 8. jūnijam aicinām iesūtīt uz e-pastu gunta.locmele@daugavpils.lv, vēstules tematā norādot – ATKLĀTNE. Iesūtītās virtuālās atklātnes pilsētas svētku nedēļā tiks publicētas Rīgas ielas digitālajos stendos.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa