Šobrīd Daugavpilī

6.decembrī pieņemti ekspluatācijā jaunizbūvētie kanalizācijas tīkli Tukuma ielā Pilsētas ziņas

329
6.decembrī pieņemti ekspluatācijā jaunizbūvētie kanalizācijas tīkli Tukuma ielā

Projekta ietvaros, ko realizēja SIA “Daugavpils ūdens”,  izbūvēti jauni kanalizācijas tīkli 904 m kopgarumā Tukuma ielā. Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot iespēju un pieslēgties centralizētajiem kanalizācijas tīkliem.

Projekts “Maģistrālo kanalizācijas tīklu būvniecība Tukuma ielā no Užvaldes ielas līdz Aglonas ielai, no Tukuma ielas 110A līdz Tukuma ielai 104B un no Aglonas ielas līdz Tukuma ielai 84, Daugavpilī” tika realizēts ar  Daugavpils domes līdzfinansējumu pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīklu attīstības plāna ietvaros.
Projekta ietvaros izbūvēti jauni kanalizācijas tīkli 904 m kopgarumā (no tiem 670,4 m ir maģistrālie kanalizācijas tīkli un 233,6 m - kanalizācijas pievadi dzīvojamo māju pieslēgšanai), kā arī izpildīti darbi asfalta seguma atjaunošanai un objekta labiekārtošanai. Kā rezultātā tika izveidoti kanalizācijas izvadi 37 mājsaimniecībām ar iespēju vairāk par 100 iedzīvotājiem izmantot centralizētās kanalizācijas sistēmas priekšrocības.
Sakarā ar to SIA “Daugavpils ūdens” aicina Tukuma ielas namīpašniekus veikt nepieciešamās procedūras, lai pieslēgtos pilsētas centralizētās kanalizācijas sistēmai (sīkāka informācija – pie SIA “Daugavpils ūdens” tehniskās nodaļas speciālistiem, Ūdensvada ielā 3, tālr. 654 22552).