Šobrīd Daugavpilī

INFORMĀCIJA PAR SATIKSMES IEROBEŽOJUMIEM SKRĒJIENA ''DAUGAVPILS-MEŽCIEMS'' LAIKĀ Pilsētas ziņas

383
INFORMĀCIJA PAR SATIKSMES IEROBEŽOJUMIEM SKRĒJIENA ''DAUGAVPILS-MEŽCIEMS'' LAIKĀ

Skrējiena  “Daugavpils – Mežciems”  laikā 25.septembrī no plkst. 09.00 līdz plkst. 14.00 tiks pārtraukta jebkāda transporta kustība šādās ielās: Parādes, Ģimnāzijas, Rīgas, Vienības, Daugavas ielas posmā no Daugavas un Parādes ielas krustojuma līdz Daugavas ielai 69V.

Autovadītājiem lūgums būt uzmanīgiem un sekot uzstādītajām pagaidu ceļazīmēm.

Arī autobusu maršruta Nr.4 autobusiem nebūs iespējas kursēt pa apstiprinātajām kustības shēmām, un, slēgto ceļa posmu dēļ, autobusi virzienā no centra, no Cietokšņa un Kraujas ielas krustojuma, kursēs pa Kraujas, Kārklu un Vidzemes ielām, turpinot kustību pēc autobusu maršruta Nr.5 shēmas līdz Daugavas ielas un ceļa Nr. 67 krustojumam, kur apgriezīsies un turpinās kustību pēc autobusu maršruta Nr. 4 kustības shēmas, neiebraucot pieturās: “Cietoksnis”, “Policija”, “Motoru iela”, “Vaļņu iela”, “Lidotāju iela” un “Dzintari”.

Vienlaicīgi autobusu maršruta Nr.5 autobusiem nebūs iespējas kursēt pa apstiprināto kustības shēmu, un slēgto ceļa posmu dēļ, autobusi virzienā uz centru no Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojuma kursēs pēc autobusu maršruta Nr.4 shēmas līdz Vidzemes un Kraujas ielu krustojumam, kur pagriezīsies un kursēs pa Kraujas un Kārklu ielām līdz Cietokšņa ielai, kur atsāks kursēt pa savu apstiprināto shēmu.

Autobusu maršrutu Nr. 13 un 13A autobusi, slēgto ceļa posmu dēļ, neiebrauks pieturās “Cietoksnis”, “Policija” un “Motoru iela”. Maršrutā Nr. 13 autobuss kursēs pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu un Cēsu ielām līdz galapieturai “Liepziedu iela”, savukārt, maršruta Nr. 13A autobuss slēgtos ceļa posmus apbrauks pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu, Cēsu un Motoru ielām.

Kā arī autobusa maršruta Nr.9 autobusiem, slēgto ceļu posmu dēļ, nebūs iespējas, braucot no pilsētas centra, piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”.

AS “Daugavpils satiksme”

Satiksmes ierobežojumu shēmas