Šobrīd Daugavpilī

Sakarā ar valdības lēmumu par “lokdaunu”, 21. oktobrī LCB filiālēs netiks izsniegti Covid-19 sertifikāti Pilsētas ziņas

336
Sakarā ar valdības lēmumu par “lokdaunu”, 21. oktobrī LCB filiālēs netiks izsniegti Covid-19 sertifikāti

Pamatojoties uz valdības lēmumu par “lokdauna” jeb mājsēdes izsludināšanu no 21. oktobra līdz 14. novembrim, apmeklētājiem slēgtas kultūras iestādes. Līdz ar to ceturtdien, 21. oktobrī Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs iedzīvotājiem nebūs iespējas saņemt savus Covid-19 sertifikātus.

Ikvienā persona, kas veikusi vakcināciju vai pārslimojusi Covid-19, autorizējoties interneta vietnē www.covid19sertifikats.lv var apskatīt un lejupielādēt savu digitālo Covid-19 sertifikātu. Personas, kurām nav piekļuves internetam vai elektroniskās autentifikācijas rīkiem, savu Covid-19 sertifikātu drukātā veidā var saņemt ārstniecības iestādē, kur veikta vakcinācija, pie sava ģimenes ārsta vai kādā no valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centriem.

Līdz ar visā valstī izsludināto “lokdaunu” un kultūras iestāžu slēgšanu, ceturtdien, 21. oktobrī Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs pārtraukta Covid-19 sertifikātu izsniegšana iedzīvotājiem. Daugavpils pilsētas pašvaldība gatavo lēmumu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu šī pakalpojuma pieejamību pilsētas bibliotēkās. Pilsētas iedzīvotāji Covid-19 sertifikātus var saņemt Daugavpils pilsētas pašvaldības Informācijas birojā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 654 04399 vai 654 04344.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa