Šobrīd Daugavpilī

20.jūlijā Stropu ezera pludmalē notika Ģimenes diena. Pilsētas ziņas

558

20.jūlijā no plkst.12:00 līdz plkst.15:00 Stropu ezera centrālajā pludmalē skanēja mūzika un smiekli. Pilsētniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja aktīvi pavadīt sestdienu, piedaloties Ģimenes dienas aktivitātēs.

Pasākuma laikā ikvienam bija iespēja piedalīties dažādās atrakcijās, konkursos un saņemt dāvanā saldējumu, kā arī dažādas citas balviņas. Mazākie šo ģimenes svētku dalībnieki saņēma pārsteiguma balvas no Daugavpils pašvaldības.
Atpūtnieki piedalijās Sumo cīņās, cēla burvīgas smilšu pilis, makšķerēja, cīnījās Ūdens kaujās, uz ātrumu peldēja baseinā un baudīja priekšnesumus no Stop time dance studio un dejoja kopā ar Daugavpils Zumba fitness klubu. Ikvienam bija iespēja iemācīties peldēt ar SUP dēli un baudīt Latgales ūdens sporta veidu centra “Dinaburg” treniņu procesu uz Dragon laivas.

Sporta pārvalde izsaka pateicību visiem kas ņēma dalību Ģimenes dienā un īpašu paldies sakām visiem brīvprātīgajiem, IIC „Dino”, SUP Latgale, Stop Time Dance Studio, Nataļjas Križanovskas Zumba fitness klubam un DJ.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: