Šobrīd Daugavpilī

16. aprīlī Daugavpili apmeklēja Uzbekistānas vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs Pilsētas ziņas

176
16. aprīlī Daugavpili apmeklēja Uzbekistānas vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs

Uzbekistānas vēstnieka vizītes galvenais mērķis bija Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcas apmeklēšana, lai iepazītos ar rūpnīcu un runātu par biznesa sadarbības iespējām.

Vizītes programmā bija arī Daugavpils Domes apmeklēšana, kur Kadambajs Sultanovs tikās ar Domes priekšsēdētāju Igoru Prelatovu un  vietnieci Līviju Jankovsku.

Sarunā piedalījās Uzbekistānas vēstniecības 1. sekretārs Akroms Hodžajevs, Lokomotīvju remonta rūpnīcas padomes priekšsēdētāja Anastasija Udalova, Lokomotīvju remonta rūpnīcas valdes locekle Natālija Petrova.

Viesiem bija sagatavota prezentācijas par Daugavpili. Uzbekistānas vēstniecības delegācija jau apmeklēja cietoksni, tāpēc Kadambajs Sultanovs izteica lielu pateicību pašvaldībai par iespēju daudz tuvāk iepazīt pilsētu. Vēstnieks ļoti ieinteresējās par faktu, ka Daugavpils Universitātē studē arī cilvēki no Uzbekistānas.

Tikšanās laikā bija saruna  par Daugavpils sadraudzības pilsētām, par iespēju atrast sadraudzības pilsētu arī Uzbekistānā, par iespējamo sadarbību tūrisma jomā, uzņēmējdarbībā.

Tikšanās noslēgumā Kadambajs Sultanovs pateicās par silto uzņemšanu un izteica cerību, ka tiks rastas iespējas turpmākai sadarbībai.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa