Skolēniem no Polijas un Turcijas pastāstīja par “zaļo” Daugavpili Izglītības ziņas

252
Skolēniem no Polijas un Turcijas pastāstīja par “zaļo” Daugavpili

19. aprīlī Daugavpils pilsētas domē viesojās projekta Erasmus + “Think like a Boss! “(Doma kā līderis!) dalībnieki, kuri skolēnu savstarpējās apmaiņas ietvaros ieradās Saskanas pamatskolā no Polijas un Turcijas. Projekta tēmas - uzņēmējdarbības izglītība, “zaļās” iemaņas, valodu prasmes un kultūras izpratne.

Ar skolēniem un viņu pedagogiem tikās Daugavpils valstspilsētas  pašvaldības domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aleksejs Vasiļjevs, attīstības departamenta un Latgales zooloģiskā dārza pārstāvji. Viesiem tika sniegta plaša informācija par viņus interesējošām tēmām. Īpaši tika uzsvērta vairuma no pilsētā īstenotajiem Eiropas ekonomiskās un sociālās attīstības projektiem ekoloģiskā, “zaļā” komponente: siltumapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu modernizācija un attīstība, dzīvojamo un sabiedrisko ēku energoefektivitātes paaugstināšana, ekonomiskāku ielu apgaismojuma sistēmu ieviešana, videi draudzīga pilsētas sabiedriskā transporta attīstība, dabas aizsardzība, daugavpiliešu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu veicinošu objektu izveide pilsētvidē. Latgales zooloģiskais dārzs, kuram šogad apritēja 32 gadi, pamatoti var lepoties ne tikai ar dzīvnieku ekspozīciju, bet arī ar milzīgu ieguldījumu un sasniegumiem vides izglītībā, “zaļās domāšanas” popularizēšanā, piedalīšanos starptautiskos zinātniskos projektos.

Tikšanās noslēgumā A. Vasiļjevs novēlēja tās dalībniekiem turpmākos panākumus, veselību un labklājību, uzsverot, ka savā daudzveidībā vienotā Daugavpils vienmēr priecājas par ciemiņiem.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!