Šobrīd Daugavpilī

„Saules skolā” sumina absolventus un gaida jaunos studentus Izglītības ziņas

1542

17. jūnijā PIKC „Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” sumināja 32 jaunos speciālistus, kas veiksmīgi nokārtojuši gala pārbaudījumus un ieguvuši profesionālās kvalifikācijas grādu vienā no vairākām dizaina programmām, ko piedāvā apgūt izglītības iestāde.

PIKC „Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” direktore Inguna Kokina uzsvēra, ka šī gada absolventi savu patstāvību un profesionalitāti apliecinājuši, veiksmīgi nokārtojot gala pārbaudījumus visai neierastos sociālās izolācijas apstākļos. Taču īstam profesionālim un māksliniekam arī tas nebūt nav šķērslis.

Šajā unikālajā mācību iestādē jaunieši ar augsti kvalificētu pasniedzēju palīdzību iemācās ne vien izkopt savu māksliniecisko talantu, bet arī rast tam praktisku pielietojumu. Programmas ir veidotas tā, lai absolventi būtu sagatavoti darba tirgus prasībām un spētu turpināt studijas augstākajās mācību iestādēs. Liela uzmanība tiek pievērsta arī individuālajam darbam ar katru studentu, lai noslīpētu un izceltu tieši viņa stiprās puses un individualitāti.

Pašlaik apmācības notiek septiņās programmās, kas aptver ļoti plašu interešu loku: šeit var studēt reklāmas, interjera, foto, koka izstrādājumu, tekstilizstrādājumu, apģērba un multimediju dizainu. Priekšā ir intensīvs darbs visas vasaras garumā, lai visu šo programmu studenti un bērnu mākslas skolas audzēkņi nākamo mācību gadu varētu uzsākt zem viena jumta, modernajās un labi aprīkotajās telpās. Mācību iestāde nemitīgi attīstās ne vien infrastruktūras, bet arī izglītības satura kvalitātes un daudzveidības ziņā, tāpēc, sākot ar jauno mācību gadu, šeit varēs apgūt vēl vienu ārkārtīgi interesantu mākslas izglītības virzienu un kļūt par ilustratoru.

Piebiedroties „Saules skolas” radošajai saimei laipni aicināti gan pamatskolas absolventi, gan tie, kas ieguvuši vidējo izglītību.  Audzēkņu uzņemšana 2020./2021. mācību gadam jau ir sākusies un turpināsies līdz 15. jūlijam. Pēc tam sekos iestājpārbaudījumi, bet augustā sāksies uzņemšana bērnu mākslas skolā. Plašāka informācija par uzņemšanu atrodama PIKC „Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” vietnē www.saules.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: