Notiks seminārs par neformālās izglītības programmu realizēšanas atļauju saņemšanu pašvaldībā Izglītības ziņas

188
Notiks seminārs par neformālās izglītības programmu realizēšanas atļauju saņemšanu pašvaldībā

18. aprīlī plkst. 9.00 un plkst. 16.00 notiks seminārs, kura laikā tiks izskaidroti Ministru kabineta noteikumi Nr. 395 “Kārtība, kādā tiek izsniegtas atļaujas neformālās izglītības programmas īstenošanai”, kas stājās spēkā 2023. gada 19. jūlijā un paredz, ka turpmāk neformālās izglītības programmu īstenošanai licences visā Latvijā izsniegs un anulēs pēc vienotas kārtības.  

Jāatzīmē, ka juridiskās un fiziskās personas, kuras līdz šim saņēmušas pašvaldības licenci pieaugušo neformālās izglītības programmas īstenošanai, ir tiesīgas turpināt attiecīgās izglītības programmas īstenošanu ne ilgāk kā līdz 2024. gada 31. maijam.

Seminārs notiks Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes telpās (Saules ielā 7, 9. kabinetā). Semināru vadīs Ilze Onzule, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe pieaugušo izglītības jautājumos un Daugavpils valstspilsētas interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisijas sekretāre. Semināra laikā būs arī iespēja gūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
izglītības metodiķe pieaugušo izglītības jautājumos
Ilze Onzule

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!