Šobrīd Daugavpilī

Karjeras nedēļa veiksmīgi noslēgusies Izglītības ziņas

231
Karjeras nedēļa veiksmīgi noslēgusies

Karjeras nedēļas ietvaros no 8. līdz 12. oktobrim Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizēja pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”  9. - 12. klašu skolēniem. Šajā pasākumā piedalījās 30 jaunieši no Daugavpils

8. oktobrī notika pirmais pasākuma posms, jaunieši iepazinās ar pasākuma dalībniekiem un izpētīja profesijas izvēles procesu, kā arī noskaidroja, kādās profesijās viņu kompetences būs noderīgas, līdz ar to jaunieši izvēlējās kādas profesijas viņi grib iepazīt tuvāk.
8. un 10. oktobrī norisinājās otrais pasākuma posms, kura laikā jaunieši tikās ar dažādu profesiju speciālistiem – robežsargiem, tulkotājiem, policistiem, šuvējiem, sociālajiem darbiniekiem, māksliniekiem, ekonomistiem, dizaineriem, pilotiem, uzņēmējiem, inženieriem, frizieriem, zinātniekiem, zobārstiem, medmāsām, farmaceitiem, fizioterapeitiem un citiem ārstiem.
8. oktobrī Karjeras nedēļas pasākuma ietvaros notika tikšanās ar izpletņlēcēju un pilotu Jevgeņiju Vladimirovu, kurš stāstīja par savu darbu un pieredzi.
8. oktobrī notika pasākuma noslēdzošais posms, kurš pulcēja jauniešus, lai viņi dalītos pieredzē un redzētajā visas Karjeras nedēļas laikā. Katrs jaunietis izstāstīja, ko jaunu ir uzzinājis un iemācījies pateicoties šim pasākumam. Jaunieši bija ļoti iedvesmoti, jo šī nedēļa palīdzēja saprast, kādu profesiju viņi vēlas apgūt nākotnē.

Paldies visiem speciālistiem, kuri atsaucās un iepazīstināja jauniešus ar savu darbu un tā specifiku!

 

Sagatavoja:

Jaunatnes nodaļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jerlikova

20077312