Šobrīd Daugavpilī

Domē viesojās “Erasmus+” projekta dalībnieki no piecām valstīm Izglītības ziņas

440
Domē viesojās “Erasmus+” projekta dalībnieki no piecām valstīm

18. februārī Daugavpils pilsētas domē uzņēma Erasmus+ programmas skolu apmaiņas projekta “Mācīties vienam no otra – veidot nākotni”  dalībniekus. Ar Domes vadību tikās vairāk nekā 50 skolēni un pedagogi no Daugavpils, Čehijas, Vācijas, Grieķijas un Itālijas.

No 2020. gada 17.februāra līdz 23.februārim Daugavpils 16.vidusskolā notiek otrā partneru tikšanās ar skolēniem un skolotājiem no piecām Eiropas valstīm. Projekta programmas ietvaros dalībnieki iepazīs skolas vidi un ievērojamākās vietas mūsu pilsētā un Rīgā.

Tikšanās laikā Domē delegāciju iepazīstināja ar Daugavpili, tās vēsturi, sadarbību ar jauniešiem, izglītības un biznesa attīstības iespējām mūsu pilsētā. Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis atzinīgi novērtēja vietējo mācību iestāžu dalību starptautiskās apmaiņas projektos, norādot, ka tas ir lielisks veids, kā paplašināt redzesloku un gūt vērtīgas zināšanas, kā arī pauda prieku par iespēju  sniegt ārzemju viesiem priekšstatu par mūsu pilsētu.

Delegācijas pārstāvji interesējās par vasaras nodarbinātības programmu, Ēnu dienas un projektu nedēļas norisi, kā arī daudzām citām aktivitātēm, kurās piedalās Daugavpils skolēni.

Daugavpils iepazīšana turpinājās ar ekskursiju cietoksnī un Marka Rotko mākslas centra apmeklējumu.

Tam sekos tematiskie pasākumi sadarbībā ar Daugavpils mācību iestādēm, kur bērni varēs iepazīt labas prakses pieredzi uzņēmējdarbībā un piedalīties dažādās darbnīcās gan skolā, gan pilsētā.  

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.